Far Cry 3

Darling

uwu
Член од
5 јуни 2009
Мислења
9.429
Поени од реакции
15.891
Приказната за разлика од FarCry2 е многу пати подобрена. Мислам од една обична нубчина главниот карактер станува машинерија за убиства,мисиите се одлични поготово оние кај Цитра кога си под халуциногени дроги.Тетоважите , убиствата, стелт мисиите ... едноставно комлетна пуцачина која не смее да се пропушти.Извонредно графички подржана ,но за да ги доловите сите детали и да имате одличен FPS потребна ви е вселенска конфигурација.

FarCry3 од мене има 9 од 10 .
Време е да си признаеш на себеси дека ја играш ради цицките. :D
 
Член од
12 март 2009
Мислења
11.625
Поени од реакции
9.271
Mnogu iskomplicirana deluva na pocetokot, mnogu novosti, razni razni zadaci, menito zaebana izgleda. Nego da pocekam uste malce pa ke vidam sto kako za ocenka
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
3.744
Поени од реакции
1.845
1. Уф како би и го зачукал на Цитра. Коа ме праша на таа мисијата коа треба да го тепаш тоа чудовиштето "What is it that you desire?", мислев ќе му даде еден blowjob :rolleyes:
2. Едвај чекам да идам во пештерата кај бродот за да си плакнам очи на гзот на Лиза... :sneaky:
3. Ваас е најбоље негативец икада напраен у некоја игра. Боље „глуми“ од 90% real life актери. Ептен уживам кога го слушам како збори. Секоја чест.
 
Член од
29 август 2008
Мислења
2.502
Поени од реакции
785
Ја завршив денеска, ја избрав светлата страна така да не го знам другото сценарио. Останува да докомплетирам истражувањето и да се простам од играва.
Одлична е во секој поглед.
 

Kocka

Manchild
Член од
1 август 2006
Мислења
3.529
Поени од реакции
2.750
1. Уф како би и го зачукал на Цитра. Коа ме праша на таа мисијата коа треба да го тепаш тоа чудовиштето "What is it that you desire?", мислев ќе му даде еден blowjob :rolleyes:
2. Едвај чекам да идам во пештерата кај бродот за да си плакнам очи на гзот на Лиза... :sneaky:
3. Ваас е најбоље негативец икада напраен у некоја игра. Боље „глуми“ од 90% real life актери. Ептен уживам кога го слушам како збори. Секоја чест.
pa bolje od jokerot u arkham ne veruvam deka e :) ali toj stil na karakter mi e
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
9.602
Поени од реакции
11.418
Ја завршив денеска, ја избрав светлата страна така да не го знам другото сценарио. Останува да докомплетирам истражувањето и да се простам од играва.
Одлична е во секој поглед.
http://www.ign.com/wikis/far-cry-3/Join_Citra_Ending

In short you if you join Citra, Jason will copulate with her in a fertility ritual. After Jason finishes, Citra will sacrifice him with the ceremonial dagger. As Jason dies, Citra explains that the child given to her will be the "true leader" of the Rook Islands. After this cinematic ends, Jason will be again on the island (outside the Temple Gateway fast travel point) and may continue to explore the two islands as a "Survivor".
 
Член од
26 август 2009
Мислења
35
Поени од реакции
14
Играта е супер но има еден проблем, секогаш кога ќе ја изгасам играта на следното вклучување веќе го нема save failo :(
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
3.744
Поени од реакции
1.845
Оние кои го избраа крајот за да се придружат на Цитра --> Doesn't matter - Had sex :pos::pos::pos::pos::pos:

Edit: Јаки youtube коментари..

Why can't there be a way to fuck Citra and then LIVE to keep exploring the island - every now and then visiting citra again for more sex (health recharge)???
That's how I would have designed the game!
Ha. Am I glad I chose the 'save your friends' ending while my little sister was watching
And one month later... The periot comes...
in jasons mind FUCK SHOULD HAVE WORN A CONDOM
:pos::pos::pos::pos:
 
Член од
29 август 2008
Мислења
2.502
Поени од реакции
785
Играта е супер но има еден проблем, секогаш кога ќе ја изгасам играта на следното вклучување веќе го нема save failo :(
Инсталирај на верзијата на релоадед, упдејтувај на 1.01, кракувај со стеам крак и кога ќе го симнеш кракот на стеам имаш објаснување како да ја средиш да ја играш преку uplay и така да ти ја сејвува зашто во спротивно ќе си имаш проблем со сејвот.
Оние кои го избраа крајот за да се придружат на Цитра --> Doesn't matter - Had sex :pos::pos::pos::pos::pos:

Edit: Јаки youtube коментари..


:pos::pos::pos::pos:
:pos::pos::pos::pos::pos:
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
9.602
Поени од реакции
11.418
Ууууу јако!


Мислам дека ако ми збори човеков во живо, ќе барам пушка или нож одма!


 
Член од
21 септември 2008
Мислења
13.614
Поени од реакции
10.329

Стазана кај шо ги палиш дрогите сто пати ја играм само ради песнава. :D
 
На врв Bottom