Facebook - официјална тема (новости, прашања, проблеми)

Член од
11 ноември 2011
Мислења
555
Поени од реакции
48
Имате проблеми со најновата верзија на фејсбукот за андроид 4.0 па натаму? Се логираш и пишува connection lost.
 
Член од
20 јануари 2009
Мислења
641
Поени од реакции
510
Имате проблеми со најновата верзија на фејсбукот за андроид 4.0 па натаму? Се логираш и пишува connection lost.
смени си го телефонот на англиски јазик. читав на gsm.mk мислам беше, многу го пријавиле тој проблем и промената од македонски на англиски функционирала :-
 
Член од
11 ноември 2011
Мислења
555
Поени од реакции
48
смени си го телефонот на англиски јазик. читав на gsm.mk мислам беше, многу го пријавиле тој проблем и промената од македонски на англиски функционирала :-
Фала, друже. :) Ама не го менвам. Нека си го средат они проблемот.:)
 
Член од
12 мај 2009
Мислења
5.821
Поени од реакции
2.911
Фала, друже. :) Ама не го менвам. Нека си го средат они проблемот.:)
А бе ,не телефонот да го смениш на англиски туку во апликацијата на фејсбук таму да го смениш на англиски.


Sent from my iPad 3 using Tapatalk
 
Член од
28 декември 2012
Мислења
119
Поени од реакции
67
aj decki mi e potrebna vasa pomos mi e blokiran fb poradi kode generator a mobilniot mi go ukradoa dali moze nekako da se iskluci taa opcija bez telefonskiot broj zosto ne moze nikako da vlezam ocekuvam da mi pomognete Tehkju BePi mach
 
H

Hip.Hop_MKD

Гостин
aj decki mi e potrebna vasa pomos mi e blokiran fb poradi kode generator a mobilniot mi go ukradoa dali moze nekako da se iskluci taa opcija bez telefonskiot broj zosto ne moze nikako da vlezam ocekuvam da mi pomognete Tehkju BePi mach
Оди од каде ти е телефонскиот број, пријави дека ти е изгубен бројот и ќе ти дадат истиот број (сим) за неколку дена. Друга опција преку маил.
 
Член од
16 ноември 2011
Мислења
220
Поени од реакции
67
Не знам дали има некои нови подесувања на ФБ, до скоро кога ке отидеше со маусот на името од пријателот (на статут) се појавуваше облаче каде имаше прилагодувања каде можеше да подесиш што од таа личност да добиваш известувања како помалку важни или само важни и имаше да се штиклира подетално (дали да не добиваш инф. за игри , слики итн). Сега таа опција ја нема. Дали некој знае како да се врати таа опција?
поздрав
 
Член од
1 мај 2007
Мислења
2
Поени од реакции
0
Ми е потребна помош, ама не и толку мене колку што ќе си помогнете сами (ако сте заинтересирани). Се работи за добивање лајкови (легално се разбира) со помош на една веб страна. Финтата е следна, си влагаш ти на странава, се регистрираш и после што треба да праеш е да стискаш лајк на фејсбук слики, фб страни, следење на фејсбук, следење на твитер, инстаграм, гугл и друго.. Ако имате време и ги праете горе наведенине работе и за тоа добивате одреден износ на поени (зависи кој колку дава за одредена извршена работа). Лајкнуате слике од цел свет, од некои индијци, африканци, а препоручуем тоа да го праете од друг профил. Плус со добиените поени се заработуе и паре, ама да стигнеш до 1$ ти требаа 5000 поена.
Линкот кј што може да се регистирате е овој..
http://likesplanet.com/promote.php?ref=BackAAAAAAќе бидете мој реферал, а доколку некој го напрае ова и има некој проблем слободно може да ми се обрати.
Поздрав :)
 

Sapphire

Persona non grata
Член од
30 јануари 2011
Мислења
935
Поени од реакции
1.559
Десно на страната каде што е чатот ми се изгубија пријателите што ми се појавуваат со кои сум пишела најмногу или Favorites како и да е, и ми покажва на чат приклучени само 10-20 а имам над 1000 пријатели, значи ме немат избришано.. пробвам да рефреширам и пак ми ги нема пријателите.
Што се дешава шо да прам? :cautious:
 
Член од
2 јули 2010
Мислења
4.625
Поени од реакции
5.677
Само кај мене чатот е ненормален и ми дава исти луѓе по двапати?
 

Толстој

екс Бомбастичен
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.920
Поени од реакции
11.945
Многу е спор фејсот денеска, до мене е или кај сите е така? Некогаш и ерор ми дава.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom