Eurovision Song Contest (официјална тема)

Natan 3.0

Bitch Божји
Член од
17 февруари 2019
Мислења
1.598
Поени од реакции
5.064
Не се научи (о)младинава дека ако рибата изгледа како тенк цицката не се рачуна (стара народна). Брат ми кој наликува на насукан кит има подобра и погабаритна. Треба да се прави дистинкција меѓу квалитетна дојка и вишок на сало кое кипи од сите страни. Mang, јас пак најдов да мрчам нешто на тема која ја первертира и декласира музиката и естетиката на секој можен начин...
 
Последно уредено:
Член од
17 октомври 2011
Мислења
13.629
Поени од реакции
33.184
Не се научи (о)младинава дека ако рибата изгледа како тенк цицката не се рачуна (стара народна). Брат ми кој наликува на насукан кит има подобра и погабаритна. Треба да се прави дистинкција меѓу квалитетна дојка и вишок на сало кое кипи од сите страни. Mang, јас пак најдов да мрчам нешто на тема која ја первертира и декласира музиката и естетиката на секој можен начин...
Неее, неееееее... Она еднаш, пред 5-6 години ептен ослабе, ако не си ја прател. Цицките и тогаш и беа исти. Јас искрено очекувам еден ден по вакво скокање да и излетаат од фустанот и да отскокаат како огромни балони некаде далеку. Налет друго, туку којзнае дали ќе ги стигне.
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
6.098
Поени од реакции
9.903
Што ве читам море, ради името влегла, ради пораката на песната влегла. Јок.
Ради Коста Петров влезе, и' ја кажал тајната на успехот. :D
 

Natan 3.0

Bitch Божји
Член од
17 февруари 2019
Мислења
1.598
Поени од реакции
5.064
Неее, неееееее... Она еднаш, пред 5-6 години ептен ослабе, ако не си ја прател. Цицките и тогаш и беа исти. Јас искрено очекувам еден ден по вакво скокање да и излетаат од фустанот и да отскокаат како огромни балони некаде далеку. Налет друго, туку којзнае дали ќе ги стигне.
Сум ја пратела доволно за да приметам дека е толку гојазна што има целулитис и на дојките и при флуктуациите со тежината. Од нашиве само Ристеска сум проценила дека фаќа солиден tits to weight ratio (no homo).
 
Член од
17 октомври 2011
Мислења
13.629
Поени од реакции
33.184
Сум ја пратела доволно за да приметам дека е толку гојазна што има целулитис и на дојките и при флуктуациите со тежината. Од нашиве само Ристеска сум проценила дека фаќа солиден tits to weight ratio (no homo).
Елена има цицки, да, ама ова на Тамара се ствари кои и пркосат на гравитацијата. Или ко вицот за Ноне, само да го смениме името: Тамара нема цицки, цицките имаат Тамара. Па колку сака целулит нека има.
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.120
Поени од реакции
15.931
Некако ми е разубавена мене откога роди, посвежо изгледа. За градите, Тамара и да подослаби и да дојде до фит тело (не зборам да држи диети само, тоа не е фит тело), не може скроз да ги снема, а дека ќе се намалат, ќе се намалат, пошто се сало.
Многу се слагам со муабетот дека салото не е облина.

Настапот го гледав на јутјуб, поима неам кој настапувал друг, не ги знам песните, па следствено неам фаворит, финалето утре секако не го гледам... Али ми се допаѓа пеењето и мислам дека ќе се пласира појако од Елена во далечна 2006 (?).
 
Ф

Флеш

Гостин
Што ве читам море, ради името влегла, ради пораката на песната влегла. Јок.
Ради Коста Петров влезе, и' ја кажал тајната на успехот. :D
Ајдееее сеа приметив дека и овој е таму :LOL::LOL::LOL: Ебате гуруто со припишани дела..... Кога овој,Боки 13,Сергеј,Катарина Ивановска модел без мозок се компанија :angel: Анџеле дебила со Сдс ....
 
Член од
15 март 2013
Мислења
954
Поени од реакции
620
Супер поминавме . Очекував и да поминеме бидејќи на кладилници бевме пласирани на 8 место. И поради тоа очекував.
Финале околу 10-15 место. За Погоре од 10 место несме
Годинава јака конкуренција ептен. Предобри песни и мислам дека одамна немало ваква јака конкуренција
Холандија, Швајцарија, Малта, Норвешка, Белорусија ми се супер песни.
Многу труд вложено од секого годинава.
 
Член од
17 јануари 2019
Мислења
3.303
Поени од реакции
7.434
Очекувам доста бодови односно што е можно повеќе пати да се каже North Macedonia топ 8 пласман...
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.146
Какви кретени сте што убацувате политика, име и партии у темава, срам треба да ви биде ебате клошарите заостанати.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom