Eurovision Song Contest (официјална тема)

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
9.993
Поени од реакции
4.390
Последно уредено:
Член од
29 септември 2015
Мислења
118
Поени од реакции
116
Од овие Тијана и Тамара веќе преку глава дојде. Тато изгледа уште си ги гали ќерќиве. Пред некоја година зема меѓу последните места и сега ајде пак на евровизија. Срамота:notworthy:(n)
 
Последно уредено:
Член од
17 октомври 2011
Мислења
7.134
Поени од реакции
14.596
Оваа година никој нема да ни даде поени, зашто gay лобито кое најмногу гласа на Евровизија нема да биде импресионирано од главниот адут на Тамарчето - :цицки:

P.S. Ај се кладиме дека никој нема да има поголеми цицки од неа на ESC 2019.
 

staycalm

prof. d-r potpaluvach na konzervi
Член од
12 јануари 2013
Мислења
2.253
Поени од реакции
1.548
Оваа година никој нема да ни даде поени, зашто gay лобито кое најмногу гласа на Евровизија нема да биде импресионирано од главниот адут на Тамарчето - :цицки:

P.S. Ај се кладиме дека никој нема да има поголеми цицки од неа на ESC 2019.

За малку и ќе звучеше смешно.
 
Член од
10 април 2018
Мислења
1.718
Поени од реакции
1.798
а да не трошиме пари по еуровишн. или тоа е обврска за прием во еу?
 

Riddler

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
5.317
Поени од реакции
6.589
Дури и овде истите луге се вртат ко во политикава шо е
ДНО
нема место за други овие нека одат пак пичкави стопанкина и МРТ и сите како црева шо сте врзани маму ви ебем
 

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
9.993
Поени од реакции
4.390
Франција

Шпанија

Албанија
 

staycalm

prof. d-r potpaluvach na konzervi
Член од
12 јануари 2013
Мислења
2.253
Поени од реакции
1.548
Франција

Шпанија

Албанија
Франција супер песна ама пеењето во живо малку лошо, треба да поработи на тоа.
Туку, зашо волку фама за шпанскава песна, просечна ми е скроз, и ептен веч видено.
Шпанциве небитно лоша или добра, песните шо ги праќаат секоја година си ги величат ко најдобри да им се. E тоа е веќе патриотизам :icon_lol:
Албанија.. Ок е
 
Последно уредено:
Член од
7 април 2015
Мислења
1.251
Поени од реакции
636
Овие Шпанциве лагано си го бираа победникот на Операција Триумф, си организираа такмичење во шоуто и публиката си гласаше. Поарно здравје.
 
На врв Bottom