Eurovision Song Contest (официјална тема)

Natan 3.0

Your sweetheart the drunk
Член од
17 февруари 2019
Мислења
82
Поени од реакции
202
Не се научи (о)младинава дека ако рибата изгледа како тенк цицката не се рачуна (стара народна). Брат ми кој наликува на насукан кит има подобра и погабаритна. Треба да се прави дистинкција меѓу квалитетна дојка и вишок на сало кое кипи од сите страни. Mang, јас пак најдов да мрчам нешто на тема која ја первертира и декласира музиката и естетиката на секој можен начин...
 
Последно уредено:
Член од
17 октомври 2011
Мислења
7.074
Поени од реакции
14.476
Не се научи (о)младинава дека ако рибата изгледа како тенк цицката не се рачуна (стара народна). Брат ми кој наликува на насукан кит има подобра и погабаритна. Треба да се прави дистинкција меѓу квалитетна дојка и вишок на сало кое кипи од сите страни. Mang, јас пак најдов да мрчам нешто на тема која ја первертира и декласира музиката и естетиката на секој можен начин...
Неее, неееееее... Она еднаш, пред 5-6 години ептен ослабе, ако не си ја прател. Цицките и тогаш и беа исти. Јас искрено очекувам еден ден по вакво скокање да и излетаат од фустанот и да отскокаат како огромни балони некаде далеку. Налет друго, туку којзнае дали ќе ги стигне.
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
2.873
Поени од реакции
2.890
Што ве читам море, ради името влегла, ради пораката на песната влегла. Јок.
Ради Коста Петров влезе, и' ја кажал тајната на успехот. :D
 

Natan 3.0

Your sweetheart the drunk
Член од
17 февруари 2019
Мислења
82
Поени од реакции
202
Неее, неееееее... Она еднаш, пред 5-6 години ептен ослабе, ако не си ја прател. Цицките и тогаш и беа исти. Јас искрено очекувам еден ден по вакво скокање да и излетаат од фустанот и да отскокаат како огромни балони некаде далеку. Налет друго, туку којзнае дали ќе ги стигне.
Сум ја пратела доволно за да приметам дека е толку гојазна што има целулитис и на дојките и при флуктуациите со тежината. Од нашиве само Ристеска сум проценила дека фаќа солиден tits to weight ratio (no homo).
 
Член од
17 октомври 2011
Мислења
7.074
Поени од реакции
14.476
Сум ја пратела доволно за да приметам дека е толку гојазна што има целулитис и на дојките и при флуктуациите со тежината. Од нашиве само Ристеска сум проценила дека фаќа солиден tits to weight ratio (no homo).
Елена има цицки, да, ама ова на Тамара се ствари кои и пркосат на гравитацијата. Или ко вицот за Ноне, само да го смениме името: Тамара нема цицки, цицките имаат Тамара. Па колку сака целулит нека има.
 

staycalm

prof. d-r potpaluvach na konzervi
Член од
12 јануари 2013
Мислења
2.253
Поени од реакции
1.547
Кретенизам и ренесанса :D

 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
3.624
Поени од реакции
11.089
Некако ми е разубавена мене откога роди, посвежо изгледа. За градите, Тамара и да подослаби и да дојде до фит тело (не зборам да држи диети само, тоа не е фит тело), не може скроз да ги снема, а дека ќе се намалат, ќе се намалат, пошто се сало.
Многу се слагам со муабетот дека салото не е облина.

Настапот го гледав на јутјуб, поима неам кој настапувал друг, не ги знам песните, па следствено неам фаворит, финалето утре секако не го гледам... Али ми се допаѓа пеењето и мислам дека ќе се пласира појако од Елена во далечна 2006 (?).
 
Член од
23 март 2009
Мислења
6.155
Поени од реакции
4.340
Што ве читам море, ради името влегла, ради пораката на песната влегла. Јок.
Ради Коста Петров влезе, и' ја кажал тајната на успехот. :D
Ајдееее сеа приметив дека и овој е таму :LOL::LOL::LOL: Ебате гуруто со припишани дела..... Кога овој,Боки 13,Сергеј,Катарина Ивановска модел без мозок се компанија :angel: Анџеле дебила со Сдс ....
 
Член од
15 март 2013
Мислења
938
Поени од реакции
610
Супер поминавме . Очекував и да поминеме бидејќи на кладилници бевме пласирани на 8 место. И поради тоа очекував.
Финале околу 10-15 место. За Погоре од 10 место несме
Годинава јака конкуренција ептен. Предобри песни и мислам дека одамна немало ваква јака конкуренција
Холандија, Швајцарија, Малта, Норвешка, Белорусија ми се супер песни.
Многу труд вложено од секого годинава.
 
Член од
17 јануари 2019
Мислења
702
Поени од реакции
766
Очекувам доста бодови односно што е можно повеќе пати да се каже North Macedonia топ 8 пласман...
 

RickyLFC9

Модератор?
Член од
28 март 2012
Мислења
16.906
Поени од реакции
34.125
Какви кретени сте што убацувате политика, име и партии у темава, срам треба да ви биде ебате клошарите заостанати.
 
На врв Bottom