Erepublik - помогнете на еМакедонија

Goxyto

#FinoAllaFine
Член од
31 јануари 2010
Мислења
2.589
Поени од реакции
2.534
Ејјј и овде реклами. Ајде и јас.

Ако имате некое неактивно мулти, слободно можете да ми го дадете мене да го вработам кај мене да си правам тенкчиња и да си пукам.

Плаќам здраствено осигурување на 24ти. Секој месец!
 
Член од
1 декември 2010
Мислења
1.294
Поени од реакции
2.781
абе има некој со Хрватско државјанство, за мене да гласа ? :D
 
М

Мартин`

Гостин
Кој нема гласано нека ми пише приватна порака, треба гласови (не за мене) сепак ќе фатите тенкови и карта ..
 
Член од
29 јануари 2012
Мислења
2.160
Поени од реакции
3.705
Има војна со Грциве денеска ни земаа една рунда ајде пукајте од наредната мора да ја добиеме, фала
 

meazza

lo §ono in†eri§†a
Член од
30 јануари 2007
Мислења
6.987
Поени од реакции
1.059
Зошто повеќе не можам да видам колку damage сум направил денот? Сега ми кажува само top damage in a campaign. Исто и броевите беа разделени пример 1 200 000 многу подобро за гледање беше :)
 

StarScr3am

Ѓавол
Член од
22 септември 2009
Мислења
798
Поени од реакции
219
дали само јас имам проблеми со ереп. ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom