eBay (официјална тема)

Дискусија во форумот 'Интернет трговија' започната од corpz, 23 август 2007.

 1. padobranac

  padobranac

  Член од:
  20 октомври 2007
  Мислења:
  8
  Допаѓања:
  2
  Здраво на сите имам проблем со логирање на Ebay па ако може некој нека помага вака кога ке пробам да се логирам ми пишува Oops that's not match кога ке одам на ресетирај пасворд преку маил внесувам маил и пак истото ми го пишува. Пробувам и со корисничко име кое го имам на сајтот но кога ке пробам со него да ресетирам пасворд ми дава некој маил од русија и некој телефонски број најверојатно од русија да изберам преку што да ми пратат ресет на пасворд ама не се мои ни маил ни телефон ако може некој нека помага преку глава ми е нарачав 13 нарачки од еднаш и од утре амин нема повеке логирање ако може некој нека помогне благодарам однапред :(
   
 2. thorse

  thorse

  Член од:
  4 јули 2014
  Мислења:
  246
  Допаѓања:
  65
  Ima li nekoi uspesen prodavac na ibej, clen od forumov ?
   
  На Скејтериште му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Ireal

  Ireal

  Член од:
  12 март 2009
  Мислења:
  11.015
  Допаѓања:
  4.930
  од април стопирав со купување од ибеј, откако паупал уведе некој трошоци... навидум трошоците се само ако примаш пари на паупал, но што правиме АКО НЕ СИ ЈА ДОБИЛ РОБАТА и ти враќаат пари ( тзв РЕФУНД)??
  дали има некоја можност Рефундот да остане во Паупал, како кредит за наредно купување на ибеј и да не се плаќаат таксите за ОТХЕР КАНТРИ??
   
 4. puno

  puno

  Член од:
  25 март 2012
  Мислења:
  5.490
  Допаѓања:
  2.043
  Zdravo, dali znae nekoj sto treba da pravam, jas mislev deka plativ, ama mi prati poraka sellerot deka ushte ne sum platil, a kaj tamu poshuva payment is pending...
  Care nekoe..
   

Сподели преку: