Dreamboy / Dreamgirl

adler

observer
Член од
24 октомври 2008
Мислења
6
Поени од реакции
0
Да е луд.
Да е фин.
Да д'тка [или ја ќе го здткам ебаго:icon_lol:].
Да е тромав.
Несмасен.
Да е бушаффффф.
Да има специфичен од.
Iq толерирам док не е задњо
Бинет скалило ебате.
Неизбежен monkey look. :icon_lol:
И да има добра техника бе. :icon_cool
каков дрим овој е кошмар бој, па јас погаден човек немам видено!!
И бушав и тромав да бил и да иде искривено и да има искривена зубларско мајмунска фаца.
што настран вкус имаш бе девојкоо
па уште и да дтка:pos2::pos2:
мене дрим грл ми е селена гомез

http://blog.charitybuzz.com/charityBlog/wp-content/uploads/selena-gomez-03_nc.jpg

слатка, убава и паметна девојка :back: :back:
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.726
Поени од реакции
18.473
каков дрим овој е кошмар бој, па јас погаден човек немам видено!!
И бушав и тромав да бил и да иде искривено и да има искривена зубларско мајмунска фаца.
што настран вкус имаш бе девојкоо
па уште и да дтка:pos2::pos2:
мене дрим грл ми е селена гомез

http://blog.charitybuzz.com/charityBlog/wp-content/uploads/selena-gomez-03_nc.jpg

слатка, убава и паметна девојка :back: :back:
Мислиш? за неа на пример твојот вкус е настран и гаден. Во твоите очи тоа е ненормално и смешно, во нејзините очи тоа што тебе и на сите други им се допаѓа е смешно. Дали мислиш дека некој има право или можност да оцени што е нормално или не? дали тоа што повеќето имаат слични стандарди за тоа што е лепота значи дека тоа е правиот избор... "Нормалното" обично е знак на не инвентивност и недостаток на имагинација. Нормалата, или генералното сваќање за лепотата не е нешто кон што треба да се стремиш, него да го избегнуваш.
 

RocknRolaa

Rafa Para Siempre
Член од
21 февруари 2010
Мислења
6.869
Поени од реакции
9.740
Да е заштитинички настроен,да ја слуша истата музика како и јас и да биде човек со кој може да се разговара со часови а истовремено тишината никогаш да не биде напорна.
 

delfybuba

Schatje
Член од
22 октомври 2008
Мислења
1.212
Поени од реакции
93
Го имам...ете го,спие...и совршен е:pipi:
 
Член од
2 април 2007
Мислења
96
Поени од реакции
12
Ах, слабост ми се мажи со црна, или темно кафена коса, густа и малку бушава да кога ќе го галам да ми се губат прстите во неа. Да има брадичка на цело лице, ама шишана кец, не да му биде густа како косата хахха. Ситни очиња, мало носе, пуно усте, битно е да вежба не мора да е атлетски граден, да биде добар љубовник, да сака да биде со мене и да знае да ми го сврти паметот за 360 степени со неговото внимание и умешност. (си го опишав дечко ми бе :) )
 

MileJebo

Complete
Член од
7 декември 2008
Мислења
231
Поени од реакции
41
Да биде добра во WOW зашо у задно време тешко се наоѓа арена партнер.
И да игра Дота и да ми биде supporter за да можам да бидам најак и сите да ги победам. YEA! :icon_lol:

И најважно да не го употребува изразот get a life, ме иритира. :icon_lol:
 

MiloBilderce

Bukake anyone ?
Член од
7 ноември 2009
Мислења
1.238
Поени од реакции
70
Da puse ( ne cigari ) i da ima slatki oci .. i da znae da pravi dobri stekovi :pipi:
 

PokerFace

I'll never be the same..
Член од
30 март 2009
Мислења
1.212
Поени од реакции
623
I already have him. :wub:
Добро би сакала да е уште малце повисок. :)
 

Sussaro

Southern comfort, southern sun
Член од
27 декември 2005
Мислења
5.895
Поени од реакции
23.837
Да не е премногу убава
Да не е премногу богата
Да има долга коса
Да биде женско а не од новокомпонираниве машкоданки јас можам да испијам 12 ракии повеќе од тебе и да избушам ѕид без бормашина
Да не е феминистка (или нека се пресели во Шведска и нека си прави дилдо парти)
Не дај Боже да има бицепс поголем од мојот
Да е воспитана во традиционален дух, а не ќорава пијана да се влече по улици а за пострашно и да не спомнувам
Да знае да процени кога што треба а кога не.
Да не ми игра со карти љубомора или снемување на неколку дена за да ми опипа пулс оти тек тогаш ќе биде интересното.
Став и изграден карактер и конзистентност а не денес те мразам оти врне дожд а утре те сакам затоа што го гледав Сексот и Градот, Ѓумуш, Пепелашка и тако даље.
Да има аверзија кон ексцентризам, испади, психотични напади и хистерии.
Да не ме масира со кај си?, со кого си?, зошто направи така а не вака?
Да ме масира со раце.
Да си знае дека должината на сукњата, длабочината на деколтето и навидум безопасниот флерт и те како укажуваат на многу работи и дека поголем идиотизам од правам како што сакам, тоа ништо не значи, и прифати ме каква сум, не може да им продава ни на гикови од амерички филмови.
Да има негативно мислење за рап музиката, и да има основен поим за разлика помеѓу Ник Кејв и Лејди Гага, Чехов и Госпоѓа Министерка, Кјубрик и Сексот и Градот.
По можност да не е склона кон ноќни забави и журки.
1300 пријатели на фејсбук многу кажува.
Да не контактира со бивши.
Да немала врска подолга од година дена.
И нормално да знае како да ме олабави колку год и да сум напнат.

Бре ама сум захтевен.
 
Член од
8 октомври 2007
Мислења
4.680
Поени од реакции
8.511
Да не е премногу убава
Да не е премногу богата
Да има долга коса
Да биде женско а не од новокомпонираниве машкоданки јас можам да испијам 12 ракии повеќе од тебе и да избушам ѕид без бормашина
Да не е феминистка (или нека се пресели во Шведска и нека си прави дилдо парти)
Не дај Боже да има бицепс поголем од мојот
Да е воспитана во традиционален дух, а не ќорава пијана да се влече по улици а за пострашно и да не спомнувам
Да знае да процени кога што треба а кога не.
Да не ми игра со карти љубомора или снемување на неколку дена за да ми опипа пулс оти тек тогаш ќе биде интересното.
Став и изграден карактер и конзистентност а не денес те мразам оти врне дожд а утре те сакам затоа што го гледав Сексот и Градот, Ѓумуш, Пепелашка и тако даље.
Да има аверзија кон ексцентризам, испади, психотични напади и хистерии.
Да не ме масира со кај си?, со кого си?, зошто направи така а не вака?
Да ме масира со раце.
Да си знае дека должината на сукњата, длабочината на деколтето и навидум безопасниот флерт и те како укажуваат на многу работи и дека поголем идиотизам од правам како што сакам, тоа ништо не значи, и прифати ме каква сум, не може да им продава ни на гикови од амерички филмови.
Да има негативно мислење за рап музиката, и да има основен поим за разлика помеѓу Ник Кејв и Лејди Гага, Чехов и Госпоѓа Министерка, Кјубрик и Сексот и Градот.
По можност да не е склона кон ноќни забави и журки.
1300 пријатели на фејсбук многу кажува.
Да не контактира со бивши.
Да немала врска подолга од година дена.
И нормално да знае како да ме олабави колку год и да сум напнат.

Бре ама сум захтевен.
Се изгазив од смеење :pos2:
Да знае да свари грав, да има здравствено осигурување и
биометриски пасош.
Физички...да биде во рамки на нормалата.
 

RocknRolaa

Rafa Para Siempre
Член од
21 февруари 2010
Мислења
6.869
Поени од реакции
9.740
Да не е премногу убава
Да не е премногу богата
Да има долга коса
Да биде женско а не од новокомпонираниве машкоданки јас можам да испијам 12 ракии повеќе од тебе и да избушам ѕид без бормашина
Да не е феминистка (или нека се пресели во Шведска и нека си прави дилдо парти)
Не дај Боже да има бицепс поголем од мојот
Да е воспитана во традиционален дух, а не ќорава пијана да се влече по улици а за пострашно и да не спомнувам
Да знае да процени кога што треба а кога не.
Да не ми игра со карти љубомора или снемување на неколку дена за да ми опипа пулс оти тек тогаш ќе биде интересното.
Став и изграден карактер и конзистентност а не денес те мразам оти врне дожд а утре те сакам затоа што го гледав Сексот и Градот, Ѓумуш, Пепелашка и тако даље.
Да има аверзија кон ексцентризам, испади, психотични напади и хистерии.
Да не ме масира со кај си?, со кого си?, зошто направи така а не вака?
Да ме масира со раце.
Да си знае дека должината на сукњата, длабочината на деколтето и навидум безопасниот флерт и те како укажуваат на многу работи и дека поголем идиотизам од правам како што сакам, тоа ништо не значи, и прифати ме каква сум, не може да им продава ни на гикови од амерички филмови.
Да има негативно мислење за рап музиката, и да има основен поим за разлика помеѓу Ник Кејв и Лејди Гага, Чехов и Госпоѓа Министерка, Кјубрик и Сексот и Градот.
По можност да не е склона кон ноќни забави и журки.
1300 пријатели на фејсбук многу кажува.
Да не контактира со бивши.
Да немала врска подолга од година дена.
И нормално да знае како да ме олабави колку год и да сум напнат.

Бре ама сум захтевен.
Кај да стиснам Лајк на постов..:):pipi:
 
Член од
5 декември 2008
Мислења
698
Поени од реакции
211
Да си кажам...би било пожелно висина над 185 пошо јас сум 178 ... да нема пивски стомак и да не слуша турбо фолк...едноставен тип, не уфилман, не препотентен пожелно е да биде по малку луд а може и екстремно луд се до одредени граници :)... да не прави досадни муабети ,да не е прост и да има познавања барем од некои области.. пожелно би било да има коса на главата во некое добро стокмено фризурче а не војнички фриз, друго за изглед не можам да кажам тоа веке би било конкретен тип....колку сум скромна :) само ..
 
Член од
7 јули 2010
Мислења
32
Поени од реакции
0
Какви девојчиња/момчиња сакате?

Ја отворам оваа тема со цел да дознаам какби момчиња сакаат девојчињата но и тие да дознаат какви девојчиња сакаме ние :D

Јас на пример сакам ниски салтки девојчиња по можност плавуши :D

изкажете го своето мислење :smir::salut:
 
Член од
23 август 2008
Мислења
1.755
Поени од реакции
264
John_Frusciante_48f7449e44724.jpg l_d090c215e7514d5a90b24f3940792412.jpg канал5.jpg
Откачени, згодни, доволно маженствени за да се облечат како женско...:pos2:
 

DracevoTheCity

Чиста Македонија !
Член од
7 ноември 2008
Мислења
8.656
Поени од реакции
9.914
Плавуши.
Обожавам паметни девојки.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom