Dreamboy / Dreamgirl

F

FuckYouAll

Гостин
Сите се различни само ја бараме онаа во која ќе има што помалку маани. Но секогаш се наидува на маани.
Ти кога бараш девојка, сигурно дека првото нешто што забележуваш кај нејзе не се нејзините маани.:)
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.677
Поени од реакции
13.291
Легионер lad, точно е дека жените имаат една битна ствар а тоа е разумот.
Е сеа за сакањето, никогаш ќе нема Или пак многу се ретки случаевите кога) едната страна ќе сака исто колку и другата. Тачно е што викаш дека ние мужите сакаме да бидеме сакани но тоа е поради емоционалното и/или мушкото его.Отстапки прават да, само за да на друго поле го стегнат обрачот. Но различноста е во тоа што секоја има свои полуги како ќе ги стега.
Фаца -_- не, но ако мааните во стилу ако таа има начин да омаловажува во друштво секогаш или да се чувствувам лошо поради некои нејзини постапки кои се направени намерно, тогаш нема тука што.
 

Пропалица

Мртов/а
Член од
25 јуни 2011
Мислења
2.866
Поени од реакции
1.406
Прегледај го приврзокот 34118

Небесно сини очи, брк што зрачи со мажественост, овен во хороскоп, со месечина во рак, потентен, очигледно и плоден, грижлив татко, а истовремено и дедо, тој е мажот од моите соништа.
Веќе му испратив понуда за брак во затворот.

П.С. Ја користам оваа прилика да му искажам длабока благодарност на Тоукатер што ми помогна да ја пронајдам мојата сродна душа.
ЕВЕ ЈАВНО
ОМАЖИ СЕ ЗА МЕНЕ

:)
 
F

FuckYouAll

Гостин
Јас си ја најдов мојата dreamgirl :D
Ама таа не ме сака...damn, море не требеше да и кажвам дека ми се свиѓа.:unsure:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom