Diablo 3

Член од
2 октомври 2009
Мислења
958
Поени од реакции
238
Грешка си бато...
za sto greska,, ja taka napraviv dodeka mi dojde, korun pisa deka ke pustele starter, ja otidov na mojot akaunt vidov deka nemam za diablo starter kako sto imam za wow i za starcraft,i ja pustiv diablo i vikam cek ke probam, pisav user i pas i autntikatorot i avtomatski na mojot akaunt se pojavi diablo starter, ako treba i slika ke stavam od drugiot akaunt po greska sto ja pustiv, imam 3 wow akaunti taka da ke probam na tretiot isto taka pa ke pisam
 

ErT

Console Dude
Член од
17 ноември 2007
Мислења
2.208
Поени од реакции
265
za sto greska,, ja taka napraviv dodeka mi dojde, korun pisa deka ke pustele starter, ja otidov na mojot akaunt vidov deka nemam za diablo starter kako sto imam za wow i za starcraft,i ja pustiv diablo i vikam cek ke probam, pisav user i pas i autntikatorot i avtomatski na mojot akaunt se pojavi diablo starter, ako treba i slika ke stavam od drugiot akaunt po greska sto ja pustiv, imam 3 wow akaunti taka da ke probam na tretiot isto taka pa ke pisam
Doesn't work mate...
 
Член од
19 април 2012
Мислења
429
Поени од реакции
681
Јас сеуште ја чекам мојата копија од Zavvi, така да доколку некој би можел да ми даде Guest Pass би било супер. Откако ќе ја добијам играта, ќе му дам еден код назад :) Однапред благодарам :)
Провери си го сандачето, ти испратив еден код. :)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Иначе се предомислив, нема да земам Колекторс Едишон и онака во Југотон веќе беа распродадени, ќе си купам некои други работи со тие пари. :)
И.... фала за информацијата. :)
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: ErT
Член од
2 октомври 2009
Мислења
958
Поени од реакции
238
da ne raboti, toa izgleda prviot den bese pusteno
 
Член од
30 јули 2010
Мислења
157
Поени од реакции
40
Ја порачав од анхоч да ми ја достават, се надевам немат да ме заебат :)
 

HeRbEs

-WandereR-
Член од
21 јуни 2005
Мислења
766
Поени од реакции
272
На кој му треба гест пас нека ми прати пп.Сите мои другари ја земаа ,така да неам што да им правам.Нека идат у добротворни цели :D :D :D
 
Член од
6 март 2007
Мислења
307
Поени од реакции
184
Ако на некој му останал гест пасс и незнае што да му прави би сакал да ја пробам играва.
 
Член од
2 октомври 2009
Мислења
958
Поени од реакции
238
ako instalerot e En/US ili En/Gb nema vrska, taka,? deka e global, samo ima vrska akauntot bidejki ako ti e kreiran vo Makedonija ke mozes da igras samo na europe server i ke moras vo option da stavis europe, zasto ja probav da stavam america i mi vika ti nemas licenca za tuka
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
108
Поени од реакции
41
Ја свртев вчера на нормал,почнав nightmare,so far,so good.
 

nerdZrule

didior
Член од
25 јуни 2009
Мислења
25
Поени од реакции
0
дали сеуште во нико во рамстор има аутентикатори на продажба, зашто бев таму на денот на лаунчот ми кажаа дојди вечер за забавата ќе ги продаваме тогаш, а не бев во можност да појдам вечерта, па се мислам да појдам денес ама да не ми е џабе?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom