Dexter

коментатор

Пингвин
Член од
25 февруари 2010
Мислења
3.546
Поени од реакции
9.457
Гледав клипчиња од Декс на јутуб и го начекав коментаров:

If Heath ledger didn't get cast to play the joker, i think that michael c hall could play him
 

Forrest Gump

низа1
Член од
12 ноември 2009
Мислења
7.038
Поени од реакции
29.618
И покрај се, одвај ја чекам новата сезона. Абе уште сеа ми фали...

“I think this is offensive. Who would choose to be a serial killer?” –Dexter
 
Член од
18 април 2010
Мислења
2.654
Поени од реакции
3.565
season 2
This is the real shit.Не дека се правам нешто посебно ама криво ми е што 90% од мојата генерација гледа и расте со Саваш и со Езел наместо со Декстер Морган:cool:.
Сеа за сезонава.Најрпво Лила ми се свиѓаше,баш е hot, ама откако го намести пожарот знаев дека е некој психо и дека спрема нешто.За Доукс ми е криво, баш беше добар ама кој му е крив што се меша таму каде што не му е местото. :cool:Овој Ланди колку ми иде на живци, ауу.А од Рита и децата нема ништо послатко на светот.Прочитав дека Рита ќе ја убиле и веднаш побарав на Јутуб(знаете какво е тоа љубопитство:mad:) и баш ми е криво.:(И да му се поклонам:
james-manos-jr.jpg
:cuc:
 

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.543
Поени од реакции
33.761
Штотуку си го сјебал едно од најдоброто сезона-финале од серијава.
 

Windfucker

Телемит, Темплар, Масон, Сциентолог во целибат
Член од
30 април 2010
Мислења
8.459
Поени од реакции
15.326
Фак и јас прочитав. :tapp:
 
Член од
23 декември 2011
Мислења
980
Поени од реакции
1.365
Колку пати во просек кажуваат fuck или fuckin’ во една епизода!?
btw Стигнат сум до втора епизода втора сезона.
This is masterpiece. :)
Само Деб изговара фак или факин 98% од серијата
 

RocknRolaa

Rafa Para Siempre
Член од
21 февруари 2010
Мислења
6.869
Поени од реакции
9.740
season 2
This is the real shit.Не дека се правам нешто посебно ама криво ми е што 90% од мојата генерација гледа и расте со Саваш и со Езел наместо со Декстер Морган:cool:.
Сеа за сезонава.Најрпво Лила ми се свиѓаше,баш е hot, ама откако го намести пожарот знаев дека е некој психо и дека спрема нешто.За Доукс ми е криво, баш беше добар ама кој му е крив што се меша таму каде што не му е местото. :cool:Овој Ланди колку ми иде на живци, ауу.А од Рита и децата нема ништо послатко на светот.Прочитав дека Рита ќе ја убиле и веднаш побарав на Јутуб(знаете какво е тоа љубопитство:mad:) и баш ми е криво.:(
И да му се поклонам:
Прегледај го приврзокот 40985:cuc:
Треба сериозно да ти зденеме еден бан од темава за ваков испад. Со кој памет пишуваш триста спојлери? Имаш предвид дека некој ја нема гледано серијава? :facepalm:
 
Ф

Фил Ајви

Гостин
Треба сериозно да ти зденеме еден бан од темава за ваков испад. Со кој памет пишуваш триста спојлери? Имаш предвид дека некој ја нема гледано серијава? :facepalm:
what the... не му беше сокриено?

значи СПОЈЛЕР не кликај ако не си ги изгледал/ла сите сезони


за мене една од најдобрите сцени во серијава!
 

коментатор

Пингвин
Член од
25 февруари 2010
Мислења
3.546
Поени од реакции
9.457
''There are times in our lives when everything seems to go wrong, when despite the best efforts and for no apparent rhyme or reason tragedy strikes. I've learned that periods of darkness can overcome us at any time. But I've also found that I'm able to endure. Overcome. And in the process grown stronger. Smarter. Better.''
 
Член од
4 февруари 2012
Мислења
5.943
Поени од реакции
5.140
Последнава сезона беше убедливо најлоша од сите,мегутоа финалето беше интересно ке видиме како ке се одвива приказната во седмата сезона.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom