Dexter

T

Tetro

Гостин
Не сакам да коментирам од почеток на сезоната, ама глумата на Christina Robinson (Астор) нема врска со вашите коментари :toe: Секоја серија се работи по сценарио, а секоја сцена се снима по неколку пати.... Има некои сцени утнато режисерот, би се согласил... ама рано е за вакви коментари. :smir:

--- надополнето ---

Не сакам да коментирам од почеток на сезоната, ама глумата на Christina Robinson (Астор) нема врска со вашите коментари :toe: Секоја серија се работи по сценарио, а секоја сцена се снима по неколку пати.... Има некои сцени утнато режисерот, би се согласил... ама рано е за вакви коментари. :smir:
 
G

Gray Foxx

Гостин
Мене на замунда ми дава од нодот дека на странава има некој си спајвер или малвер од руска страница некоја и нејке да ми ја отвори... Дајте некое торентче од друга страна...
 

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.542
Поени од реакции
33.750
Јustin Bieber. Muhahaha.

Него фина епизода. Нови заплети на повидок. Има речено еднаш: I remember when things were simple.. Мада малце фали тоа.
 
I

Intex

Гостин
Ај торент од некој друг сајт, не симнува од замунда цел ден кај мене.:S
 

Гладиус

notusually
Член од
14 август 2008
Мислења
5.508
Поени од реакции
1.728
Добра епизода. Ми се сфиѓа што на некој начин ја исмејаа Џастин Бибер, демек срамота е да знаеш која е :pos:

Anyhow, се загрева сезонава полека полека:)
 
Член од
3 декември 2007
Мислења
2.681
Поени од реакции
182
Back on track, ова веќе личи на Dexter, првите две епизоди беа онака, разочарувачки. :P
 
I

Intex

Гостин
Одлична епизода, Декстер се враќа на рутината.

П.С. Оваа на крајот беше Стајлс, така?

П.П.С. Мислам дека ќе извршам само-утепание ако на крајот на сезоната Декстер умре. Металхамерот би бил во полоша ситуација сигурно.:D
 
T

Tetro

Гостин
^^ Мислеше на полоша ситуација од тебе? :)

Не би рекол, иако така изгледа, знам.
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Erm... Барам една мелодија од серијава, ја има баш во последнава епизода од 3:00 до 3:30 ве молам... кој знае нека кажува која е... се убив од преслушување на OST по јутјуб ама без успех.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom