DC Universe Online

Божино

4815162342
Член од
27 јуни 2007
Мислења
8.590
Поени од реакции
13.278
Ај прекинете со тоа :). Кој град да одберам, дали херој или негативец, што ајтеми, кажувајте ајде :)
Kој град и да одбериш, и во двата ќе шибаш. Не си ограничен на еден град. Мене ми е ментор Супермен, па поминувам и за Бетмен мисии. За шо ајтеми, се си има своја предност и слабост. Јас шибам мраз + dual wield weapon. Топ ми е. Шо и да одбериш, ќе си го навикниш. А дали херој или негативец, тоа ти зависи од оценките во средно...
 

ONE

Член од
21 декември 2008
Мислења
895
Поени од реакции
64
И јас почнав да ја играм. Ментор ми е Batman, и автоматски значи дека сум во Gotham City. На играта ник ми е DarkShaolin, па ако има некој начин како да се аднеме во некоја friends листа, аднете ме.

Сега за сега изгледа доста интересно играва, има доста за правење, гледам има и доста што играат, не е баш онака празно како што напоменав претходно. Има доста интересни мисии, и тоа ми се допаѓа, ме прават овие лом ама ќе се научи.

Се на се задоволен сум за сега. Единствено што сакам да пробам е SWTOR да ја играм, ама да присоберам пари за да ја купам
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.522
Поени од реакции
33.704
И јас почнав да ја играм. Ментор ми е Batman, и автоматски значи дека сум во Gotham City. На играта ник ми е DarkShaolin, па ако има некој начин како да се аднеме во некоја friends листа, аднете ме.

Сега за сега изгледа доста интересно играва, има доста за правење, гледам има и доста што играат, не е баш онака празно како што напоменав претходно. Има доста интересни мисии, и тоа ми се допаѓа, ме прават овие лом ама ќе се научи.

Се на се задоволен сум за сега. Единствено што сакам да пробам е SWTOR да ја играм, ама да присоберам пари за да ја купам
Пред 2 месеци излезе Arkham City.. нема шанси да играм бетмен-ish лик пак. Макар да би морал да креирам 10 нови карактери. Брат ми почна Flash и можам да кажам дека е интересен да се проба, да не заглавувате сите со бетмен и супермен, пошо се лејм. Јас сум villain, ментор Circe, Sorcery, hand blast i flight. На us серверите сум, низ Метрополис, јузер sikkoh, класичен бед бој црн лик, испокинат cape, hood и остали сељачки ствари. Скриншто на ф9 се прави аама лош квалитет и ме замрзи.

bozino, te cekam na pomos uste sum 7mi level.
 
Член од
27 април 2011
Мислења
2.308
Поени од реакции
3.064
Играва ми скурчи во период од неколку дена
Да. Убив 15мин креирајќи лик убав за око, и во следните 10мин добив за нозе, за гради и за раце ајтеми што ме подобруваат драстично ама грди as motherfuckers.
Иначе моеш да си ги мењаваш да ти изгледаат како почетните а да ги задржиш statsot од новиот gear.
 
D

Deleted member 53418

Гостин
ova nenormlano e be 12 saata 76 % e igrava i dl i instal u pm ;)
--- надополнето: 19 јануари 2012 во 03:22 ---
daj nekoj neka pomogne s oe rabotava ; )
 

nE0n1nja

Eat nerds get shredded
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.468
Поени од реакции
3.270
ova nenormlano e be 12 saata 76 % e igrava i dl i instal u pm ;)
--- надополнето: 19 јануари 2012 во 03:22 ---
daj nekoj neka pomogne s oe rabotava ; )
Па ако ја симињаш од клиентот понекад така се дешава ако нема сидови. У тој случај палиш торент и цепаш. Ама тебе веќе ти е до крај скоро симната :)
 
D

Deleted member 53418

Гостин
ja simnav ;) i igrav 6 llv sum mentor JOKEROTTT :) inace power mi e Gadgets mada nema niso videno do sea i igrata e sve ok ali nekako ne mi prai merak :)
--- надополнето: 19 јануари 2012 во 19:24 ---
add nick AOwek US server lvl 6 sum
 

Kajgana Shop

На врв Bottom