Counter-Strike: Global Offensive

Goxyto

#FinoAllaFine
Член од
31 јануари 2010
Мислења
2.592
Поени од реакции
2.535
VP ako stignat do finale sea kje lapam silver pick em. :<
 
Член од
20 декември 2013
Мислења
114
Поени од реакции
32

Goxyto

#FinoAllaFine
Член од
31 јануари 2010
Мислења
2.592
Поени од реакции
2.535
Lapav i Inferno drop so xyp9yx or w/e.
 
Член од
30 јуни 2015
Мислења
303
Поени од реакции
274
^ЦЦЦ

Gambit освојува! Ставајте се' на нив :D
 
Член од
30 јуни 2015
Мислења
303
Поени од реакции
274
Прочитав отпосле дека GeT_RiGhT бил првиот со тоа, ама јас сега прв пат го видов од Dosia, сум испуштил.. Д:
 

Goxyto

#FinoAllaFine
Член од
31 јануари 2010
Мислења
2.592
Поени од реакции
2.535
Otvoriv go inferno i mmmm profit. xd

 
Член од
30 јуни 2015
Мислења
303
Поени од реакции
274
Да беше DL па да се пофалеше вака.. :D
 
Член од
30 јуни 2015
Мислења
303
Поени од реакции
274
Што мислите за последниве roster-changes?
 
Член од
30 јуни 2015
Мислења
303
Поени од реакции
274
C9 и Faze ке грмат :D
Не знам... можеби C9 ама FaZe мислам дека направија грешка... allu дефинитивно требаше да си оди затоа што нема врска со AWP, има најспори реакции од сите AWP играчи, и едноставно не е добар како играч... мислам дека беше многу подобар кога беше во NiP, ама откако влезе во FaZe meh......
kioshima е одличен играч и мислам дека беше непотребно да го заменат со olofmeister, му помина времето и на него, но сепак ќе видиме..
 
На врв Bottom