Call of Duty: Black Ops

Steam.

wat
Член од
1 октомври 2008
Мислења
1.462
Поени од реакции
624
Има големи проблеми со PC верзијата, ја изиграв кај другар па сеа не ми е гајле :D
 
Член од
16 август 2007
Мислења
1.927
Поени од реакции
1.658
У Виетнам, кој излагаш од тунелот надвор те чекаа по ровои 2138123 виетнамци .. Успеа некој да пројде ?
 

lamja25

Grande FIORENTINA !!!
Член од
5 декември 2007
Мислења
2.339
Поени од реакции
66
kakva grafika wowwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww

STRASNO DOBRA IGRA !
 

bama

† Револуционер †
Член од
1 февруари 2007
Мислења
2.040
Поени од реакции
362
некој ако може по ПП да ми даде рип торент
 
Член од
14 април 2010
Мислења
628
Поени од реакции
219
Чив рип ти е инсталиран?
Јас сум малце тапа за тие термини..Ми ја даде еден другар,од замунда ја симнал SKIDROW нешо таму..
Ја инсталирав,па после во темава видов еден дечко пишал за direct x нешто како дополнување,и тоа го инсталирав..и после кога кликам за да се стартува ми пишува Steam must be running to play this game. Не се разбирам многу многу во игриве јбг..
 
Член од
5 јуни 2008
Мислења
3.632
Поени од реакции
5.724
Ми фаќа око, многу добро! Штета што немам доволно слобоно време за играње....
 
Член од
10 април 2010
Мислења
385
Поени од реакции
121
У Виетнам, кој излагаш од тунелот надвор те чекаа по ровои 2138123 виетнамци .. Успеа некој да пројде ?
Друже, пукај само. Ќе се симнеш подолу, користи ги ланчерите за да креваш се повеќе во воздух и трпение малку. :)
 

old_School_mk

Програмер, гејмер, psy-trance уживател
Член од
11 август 2009
Мислења
6.103
Поени од реакции
5.760
Јас сум малце тапа за тие термини..Ми ја даде еден другар,од замунда ја симнал SKIDROW нешо таму..
Ја инсталирав,па после во темава видов еден дечко пишал за direct x нешто како дополнување,и тоа го инсталирав..и после кога кликам за да се стартува ми пишува Steam must be running to play this game. Не се разбирам многу многу во игриве јбг..
Епа треба кракот да го наместиш де. Иди во драјвот што ти е монтиран, во SKIDROW фолдерот, селектирај ги сите фајлови, копирај ги, па после иди во фолдерот кај што ти е инсталирана CoD: BO и пастирај ги фајловите. Кога ќе те праша дали сакаш да ги замениш кликаш да, и после ќе можеш да ја играш.
 
Член од
14 април 2010
Мислења
628
Поени од реакции
219
Епа треба кракот да го наместиш де. Иди во драјвот што ти е монтиран, во SKIDROW фолдерот, селектирај ги сите фајлови, копирај ги, па после иди во фолдерот кај што ти е инсталирана CoD: BO и пастирај ги фајловите. Кога ќе те праша дали сакаш да ги замениш кликаш да, и после ќе можеш да ја играш.
И прееска тоа го направив-неќеше,сега пак-уклучи wtf.Фала :smir:
 

TheTimi

Veni Vidi Vici
Член од
11 јануари 2010
Мислења
768
Поени од реакции
37
Не издржав да не ја продолжам играва. Бидејќи не ми стигна денеска за ПС3 ќе треба да чекам до другиот петок за да ми стигне. Па паднав во депресија и кога видов дека уште ја имам на ПЦ си ја продолжив. Веројатно стигнав до средина негде и навистина нема никаков лаг а и графиката е супер. Како само летаат ствари насекаде при пукањето, огинот и експлозиите се можеби најдобро направени во досегашните игри. Само текстурите на карактерите можеле подобро да ги направат. Едвај чекам да ми стигне да го видам и мултиплеерот во оваа игра !!
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.482
Поени од реакции
1.669
Која е најдобра верзија да ја спуштам? Она од SKIDROW или...? :smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom