Call of Duty: Black Ops

Skorp

That guy...
Член од
30 јуни 2010
Мислења
1.173
Поени од реакции
2.112
Epa super togash.Jas mislev da ne kasni povekje.Ako ne ti e problem "hard copy" ili digital version...si mozel od steam da ja naracash i da si ja simnesh odma na samiot den koga iskaca.
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
3.745
Поени од реакции
1.846
Epa super togash.Jas mislev da ne kasni povekje.Ako ne ti e problem "hard copy" ili digital version...si mozel od steam da ja naracash i da si ja simnesh odma na samiot den koga iskaca.
Друже, на Steam е 60 евра, а да давам 60 евра само за код без опаковка, не бива.
 
Член од
9 ноември 2007
Мислења
9.327
Поени од реакции
1.334
Ти ибам играта......џабе радост и исчекување да ја симнам......ене ја седи на ХДД неинсталирана.....ај ќе почекаме уште некој ден додека ја направат ,,Free’’:vozbud:
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
3.745
Поени од реакции
1.846
Ти ибам играта......џабе радост и исчекување да ја симнам......ене ја седи на ХДД неинсталирана.....ај ќе почекаме уште некој ден додека ја направат ,,Free’’:vozbud:
Како мислиш?

Иначе...



:(
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
Како мислиш?

Иначе...



:(
Кој сеЉјак еј, ги тера да направат канцел заради едно глупо јаболоко. Многу мразам такви како него, застанал како некоја будала и наместо да ја гледа УБАВИНАТА на една игра тој бара грешки!!!! Па нормално дека има во секоја игра.
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
3.745
Поени од реакции
1.846
Кој сеЉјак еј, ги тера да направат канцел заради едно глупо јаболоко. Многу мразам такви како него, застанал како некоја будала и наместо да ја гледа УБАВИНАТА на една игра тој бара грешки!!!! Па нормално дека има во секоја игра.
Друже, сарказам користи човекот :)
 
H

-HRO

Гостин
Сигурно е некој ретардиран човек штом нашол толку глупав BUG ,па за да се пофали (да ја докаже ретардираноста и идиотизмот) направил клип и го качил на YouTube!
Браво! :) :) :)
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
3.745
Поени од реакции
1.846
Другари, незнам зошто така го гледате човекот, мене ептен ми е смешно видеото. Ќе го цитирам нешто што вика во видеото.

" There's gonna be people putting Tactical Insertions over here. You were getting 10th Prestige lobby messages in Modern Warfare 2, and now you're gonna be getting floating apple lobby messages. This is the new one man army! This is the most overpowered thing in the game. It doesn't adhere to the law of gravity! My recommendation is, cancel your pre-orders!"

:pos2::pos2::pos2: Зар не го гледате сарказмот?

--- надополнето ---

Ова е помоќно и од нуклеарката на MW2.
:pos2::pos2::pos2:
Си приметил дека кокошките (ги има на некои мапи, во кафези, пример; Rundown), ги преживуваат нуклеарките а ние умираме? :pos2:
 
Член од
4 јули 2008
Мислења
6.134
Поени од реакции
1.896
Јаделе тие floating apple на времето во виетнам кога биле и затоа.
 
Член од
21 јули 2009
Мислења
876
Поени од реакции
462
нема игра шо нема буг ама тоа со јаболкото ме изнасмеа :pos2:
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
Штотуку што заврпив со играва, 9 од 10 крајно. Можеби и заслижува повеќе ама има некој работи ме нервираат многу.
 

TheTimi

Veni Vidi Vici
Член од
11 јануари 2010
Мислења
768
Поени од реакции
37
^Ова 9/10 е за сингл плеер, така ?
 
Член од
29 јули 2005
Мислења
2.973
Поени од реакции
178
Штотуку што заврпив со играва, 9 од 10 крајно. Можеби и заслижува повеќе ама има некој работи ме нервираат многу.
Дај кажи повеќе за играва, што не чинеше, дали е подобра од MW2 итн....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom