Australian Open 2021(08.02-21.02.2021

Кој ќе освои?


  • Вкупно гласачи
    34
  • Гласањето е завршено на .

The King of Clay

Модератор
Член од
28 јануари 2012
Мислења
4.989
Поени од реакции
3.508
Јас земав годишна претплата од лани и можам да кажам дека е топ. Плус излегоа фер, за коронавирусот што немаше натпревари ми ја продолжија бесплатно претплатата. Гледам на телефон и на компјутер и нема кочење и лагирање.
Вреди да се земе годишна претплата ако се гледа уште нешто друго, како што јас гледам Тур Де Франс и ептен се исплати :D
Автоматски споено мислење:

Џокович го измете Шарди за саат ипол :D :D :D Во форма е Новак, барем така изгледа. :D
Како гледаш на телефон? Преку апликaција? Преку browser мислам не може, а за апликацијата не ја дозволува за Македонија, ќе треба со VPN чуда да се средува...

EDIT: Можело со Chrome :)
 
Последно уредено:
Член од
7 април 2015
Мислења
2.321
Поени од реакции
1.295
Како гледаш на телефон? Преку апликaција? Преку browser мислам не може, а за апликацијата не ја дозволува за Македонија, ќе треба со VPN чуда да се средува...

EDIT: Можело со Chrome :)
Автоматски споено мислење:

Инаку денеска Данка Ковиниќ од Црна Гора успеа да изгуби од Барти светскиот број еден со 6:0 во два сета. До толку сме утепани како земја да немаме претставник како Данка да игра на голем турнир како АО, па макар и да изгуби 6:0 во прво коло? Што се црногорците повеќе од нас?
 
Последно уредено:

The King of Clay

Модератор
Член од
28 јануари 2012
Мислења
4.989
Поени од реакции
3.508
Пред некоја година знам дека ја симнував апликацијата рачно, но кога ќе ја стартував добивав порака "the content is not available in your country" и само со уклучен VPN можев да гледам. Сега ја инсталирав од твојот линк и си цепа без проблем :D
 
Член од
7 април 2015
Мислења
2.321
Поени од реакции
1.295
Пред некоја година знам дека ја симнував апликацијата рачно, но кога ќе ја стартував добивав порака "the content is not available in your country" и само со уклучен VPN можев да гледам. Сега ја инсталирав од твојот линк и си цепа без проблем :D
Инаку од плејстор ми вика телефонот не ти е компатибилен, не дека е недостапна.
Screenshot_2021-02-09-16-21-22-353_com.android.vending.jpg
 
Член од
15 февруари 2019
Мислења
515
Поени од реакции
1.841
Еве ви страна за сите спортови со HD слика

 

Jankoff

ATP Expert
Член од
4 септември 2019
Мислења
868
Поени од реакции
1.070
Новак прими 22 асови од факимг Тиафо.. не би рекол дека ќе освои годинава
 

Harald

King of Norway
Член од
12 јули 2009
Мислења
1.813
Поени од реакции
4.268
a so e fintata so site simnuvate/kupuvate eurosport app?
kolku so pamtam programata ja ima vo sekoj tv paket vo makedonija,
ili sum ispustil nesto?
 

The King of Clay

Модератор
Член од
28 јануари 2012
Мислења
4.989
Поени од реакции
3.508
a so e fintata so site simnuvate/kupuvate eurosport app?
kolku so pamtam programata ja ima vo sekoj tv paket vo makedonija,
ili sum ispustil nesto?
Веќе неколку години ја нема на MaxTV.
Плус, има преноси од сите 20 терени, можеш да си одбереш кој меч ќе го гледаш. Moжеш исто така да гледаш репризи кога сакаш, од некои спортови има архиви дури и до година дена наназад :)
 
Член од
30 септември 2017
Мислења
105
Поени од реакции
111
Vidi ja Marijana Veljovic, puka od botox, fileri, sigurno i nosot go koregirala, kolku bese grda porano ne deka sega e poarna.

A i ko sudija ne me impresionirala nikogasa, mozese kyrgios da i ja tupne edna.

Ali dobra za ebenje.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
34.909
Поени од реакции
93.151
Новак прими 22 асови од факимг Тиафо.. не би рекол дека ќе освои годинава
Мисли си. Секоја сезона има по еден мачен меч првите три кола, а "сосема случајно" тој меч е кога игра дневен термин. :) Нека не те залажува ова, сега ќе се зацементира во ноќен термин и ќе изрутинира до крај. Мислам едино Медведев има шанси со него овде, другите тешко.
 

Jankoff

ATP Expert
Член од
4 септември 2019
Мислења
868
Поени од реакции
1.070
Мисли си. Секоја сезона има по еден мачен меч првите три кола, а "сосема случајно" тој меч е кога игра дневен термин. :) Нека не те залажува ова, сега ќе се зацементира во ноќен термин и ќе изрутинира до крај. Мислам едино Медведев има шанси со него овде, другите тешко.
од Раониќ ќе испие едно 40, а и два сета ко ништо ќе изгуби
 

Kajgana Shop

На врв Bottom