Anne Hathaway Фан Клуб

Член од
14 октомври 2010
Мислења
3.742
Поени од реакции
11.528
Во Џамбо - Веро на каса работи една девојка која многу личи на Ен. Во фаца едно 75% се исти, имав време и тоа да го изанализирам додека си чекав ред. :D
Ваљда не сум оффтопик, ова ви е корисно инфо. :X3:
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
37.367
Поени од реакции
72.464
Во Џамбо - Веро на каса работи една девојка која многу личи на Ен. Во фаца едно 75% се исти, имав време и тоа да го изанализирам додека си чекав ред. :D
Ваљда не сум оффтопик, ова ви е корисно инфо. :X3:
Без слика и фејсбук ништо.

:ROFLMAO:
 

О|ивер シ

Анти.
Член од
14 октомври 2011
Мислења
1.541
Поени од реакции
3.017
Еј да ви е криво и да ми љубоморите ама пак да ви кажам...

Прееска се возев со приватна 22ка и едно девојче личеше скроз исто како Anne во "The Devil Wears Prada".
Е ваков бев:


Потоа ми стана едно незгодно да и се пулам цело време упм.
 
Член од
26 јуни 2013
Мислења
2.566
Поени од реакции
11.411
Може фура некој стил незнам тумблр-нешо косичката фино знаеш кратко љами ама
сексипил палење редење 40 страни не ме заебавај најпреценето сеуштество на форумов да не ги покажеше ќе мислев дека ги нема сеа ги покажа и сеуште мислам дека ги нема

Холивуд има каде каде појаки од ането(као шо сакате да си го наречете)

 
На врв Bottom