Anne Hathaway Фан Клуб

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
23.967
Поени од реакции
33.862
На барање на пошироката форумска јавност, а со цел полесно да го дигестираме глупиот акт на нашата омилена Anne Hathawаy да стапне на лудиот камен со како му беше името, го отворам овој​
КЛУБ НА ОБОЖАВАТЕЛИ НА ЛИКОТ, ДЕЛОТО И ТЕЛОТО на ANNE HATHAWAY
Зоштo Anne Hathaway заслужува да има ваков фан-клуб?​
Едноставно нели, шо би рекол еден наш поранешен политичар, сликата кажува 1000 зборови:​
Исто така викаат и дека убав збор железни порти отвора ама јас сеуште не можам да влезам на неколку локации и после стотици поделени комплименти, so fuck 'em.​
Енивеј, да се вратиме на темава. Во очекување на разводот на горенаведената ве замолувам (од навика да кажам убав збор иначе не е молба) за пристојно однесување и коментари со осврт на нејзината филмска кариера, посебно на филмот Love & Other Drugs.​
Упатство за членови:
- Нејзиниот нов сопруг да биде ословуван како „оној на кој не му го спомнуваме името“ или варијации на истото.​
- Не заборавајте дека модераторот има картони и нема да се двоуми да ги употреби.​
Што се тиче непотребните дезинформации за психофизичката состојба на модераторот со фан-книшка 001, можам само да ве просветлам со еден стих од Ѓоле Балашевиќ кој вели:​
„Snovi najčešće vrede tek kad s tobom osede, kad s tobom ostare“
И не се залетувајте да отворате слични фан-клубови по форумов, there is only one Anne Hathaway.​
And one David Beckham.​
Го прогласувам фан-клубов за отворен. Со усул!
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
37.345
Поени од реакции
72.429
:vozbud::vozbud::vozbud:
Ај после првичната :vozbud: неколку коментари:


јас сеуште не можам да влезам на неколку локации и после стотици поделени комплименти
локации=женски интимни делови


посебно на филмот Love & Other Drugs.
Поради тоа што овој филм му помогнал на Io when he had hard times :ifuknowwhatimean:

there is only one Anne Hathaway.
And one David Beckham.
And one Jose Mourihno and one Di Matteo. Just for the record

П.С. Како член што ја даде идеата за овој клуб барам 35% од профитот што ова невладино здружение ќе го заработи.

П.П.С. Утре во 17часот пред владата ќе имаме протест против владата поради тоа што во Времето на Бранко Ането не беше врзната а сега и легално е во мрак со Волдеморт
 

Max Legend

The black swordsman
Член од
27 септември 2010
Мислења
4.340
Поени од реакции
6.473
Нејзиниот нов сопруг да биде ословуван како „оној на кој не му го спомнуваме името“
Зошто Ен? Зошто мораше да се омажиш за Волдерморт?
 

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
7.791
Поени од реакции
12.315
ана од филм во филм се повеќе и повеќе ме импресионира, а и чупето е бомба :)
 

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
7.791
Поени од реакции
12.315
Иначе кога спомнавте за тој што не треба да се спомнува си реков на ралф финс, ќе бев ок тогаш ама сега сум MAD
 
На врв Bottom