О|ивер シ
Поени од реакции
3.018

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Случајно залетав на профилов па според коментарите претходно оставени мора да прашам кој ти беше претходниот ник? Или и овој ти бил тогаш?
  О|ивер シ
  О|ивер シ
  Ух, избришан е горе табот кој што ја покажува историјата на старите никови кои што ги имаш претходно.
  Anyway, вака нешто ☯k♂☄ :D
  dragonsky
  dragonsky
  Пошто последен сум ти постирал на профилов тука ќе си пишам:
  Како бе Перси Џексон преценет ? Кој високо ги цени филмовите ?

  П.С. Cyanide and happiness FTW !
  О|ивер シ
  О|ивер シ
  Онака си пишав од памет без да го погледнам бедниот рејтинг на imdb.
  ч)
  Мене ми беше тапа, а според вниманието што му беше посветено на овој филм очекував поголем рејтинг.
  D
  Ме интересира како се најавуваш на форумот, навистина. За sign in зборувам...

  Вчудоневиден сум.
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Bloody Jesus
  О|ивер シ
  О|ивер シ
  Не се највавувам .
  Зачувани се username и password
  :D
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom