A1 телевизија

Статус
Затворена за нови мислења.

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.534
Поени од реакции
59.077
Темата за случувањата во А1 телевизија денес е префрлена на друг подфорум (општи муабети мислам...), ако имате нешто во врска со тоа пишувајте таму, овде за политизирање ќе има картони и банови. Држете се до програмскиот дел тука.
 

bonbon4e

100% крејзи :P
Член од
4 септември 2010
Мислења
226
Поени од реакции
17
дечки појма немам дали е наместено или не
ама јас се расплакав
и страв ми е за овие политичари што зборат утре и нив да не ги истепаат или некои нивни блиски
леллеле дечки аман премногу е жално ... се чуствувам како и мене да ме истепале.. :'(((((
 
Член од
21 август 2010
Мислења
209
Поени од реакции
7
дечки појма немам дали е наместено или не
ама јас се расплакав
и страв ми е за овие политичари што зборат утре и нив да не ги истепаат или некои нивни блиски
леллеле дечки аман премногу е жално ... се чуствувам како и мене да ме истепале.. :'(((((
Е никој не е истепан новинаркине сами се буткаат и викаат. Мене ми е жал за полицајците зашто колку што видов нив ги туркаат најмногу ни криви ни должни
 
Член од
5 јуни 2008
Мислења
3.632
Поени од реакции
5.724
Причинат за блокадава се знае ли? Тој момент се чека...
 

Dino-Juve

Juve Per Sempre
Член од
20 октомври 2005
Мислења
1.147
Поени од реакции
458
Кој беше истепан, немие јасно кога онаа Билјана ги гура полицајците како луда како смее така да се понаша ако е новинарка не значи дека Бог и што е ова УЈП да не можи да си е врши работата или пак А1 е недоприлива телевизија па не смее да се врши финансиска контрола.
 
P

PewDiePie

Гостин
Која црна жена истепале бе :wink:.....................Заслужува номинација за оскар.
 
P

Princ

Гостин
Немој случајно политики да сте ми измешале во темава, кој не ве банира од форум на 2 недели, Princ да не ми е никот.
 
P

Princ

Гостин
Честитки до |Volkswagen|, првиот добитник на наградата.
Нареден?
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.390
Поени од реакции
25.192
Ај малку, одморете се.

--- надополнето ---

Немој случајно политики да сте ми измешале во темава, кој не ве банира од форум на 2 недели, Princ да не ми е никот.
Да не се повторувам јас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom