A1 Телевизија повторно на тв екраните

Дали ви фали А1 телевизија


  • Вкупно гласачи
    328
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.779
Поени од реакции
7.516
Ova na fb i insta izgleda mnogu seriozno i plus tv vo zivo sto ide ide so originalen znak na A1
Не е многу тешко за некој што подобро се разбира во фотошоп да го изработи истото лого а и на Google да пишеш А1 ТВ лого ќе ти се појави логото во фотографиите.

Mислам дек е истиот што го има праено ова
 
Член од
25 септември 2009
Мислења
793
Поени од реакции
368
Страната на ФБ ја снема Толку ли беше?

Gesendet von meinem SM-A520F mit Tapatalk
 
Член од
8 јуни 2014
Мислења
702
Поени од реакции
156
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.779
Поени од реакции
7.516
Aман бре не и давајте веќе многу на значење на таа лажна А1 телевизија.
Ако има некаде каде на интернет може да се гледа воопшто некако телевизијава live stream нека пише некој ама воопшто и нема тоа е проблемот. Само најавуваат серии и емисии.
 
Член од
16 март 2019
Мислења
3.100
Поени од реакции
4.838
Za pocetok i online neka bide samo da pocne so emituvanje na programa A1 televizija pa ponata i na TV da ja ima kako porano sto bese e sega dali ke pocne novava A1 televizija so 24 casovna online programa toa e prasanjeto ?
 
Член од
25 септември 2009
Мислења
793
Поени од реакции
368
Za pocetok i online neka bide samo da pocne so emituvanje na programa A1 televizija pa ponata i na TV da ja ima kako porano sto bese e sega dali ke pocne novava A1 televizija so 24 casovna online programa toa e prasanjeto ?
За жал нема такви информации, ќе треба да почекаме.

Gesendet von meinem SM-A520F mit Tapatalk
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.779
Поени од реакции
7.516
Стварно вие верувате дека странициве и профиливе што се појавија на социјалниве мрежи е А1 телевизија онаа некогаш што беше? Дека сега некој пробува да ја врати А1 телевизија? :pos:
 
Член од
16 март 2019
Мислења
3.100
Поени од реакции
4.838
Стварно вие верувате дека странициве и профиливе што се појавија на социјалниве мрежи е А1 телевизија онаа некогаш што беше? Дека сега некој пробува да ја врати А1 телевизија? :pos:
A koj ne bi sakal da se vrati A1 televizija jas veruvam 99 % od narodov bi sakal da se vrati A1 relevizija
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.779
Поени од реакции
7.516
A koj ne bi sakal da se vrati A1 televizija jas veruvam 99 % od narodov bi sakal da se vrati A1 relevizija
И што ако се врати А1? Мислиш дека ако се врати ќе биде со онаа истата богата програма? Со многу серии, филмови, емисии, квизови?

Тешко дека ова ќе биде во блиска иднина. И телевизииве македонски што останаа немаат многу богата програма таква каква што А1 имаше секој можен месец.

Велија заврши како што заврши, го пуштија од затвор колку што знам и колку е финансиски добар а и способен за рестарт на А1 поточно отварање телевизија не знам.
 
Член од
16 март 2019
Мислења
3.100
Поени од реакции
4.838
И што ако се врати А1? Мислиш дека ако се врати ќе биде со онаа истата богата програма? Со многу серии, филмови, емисии, квизови?

Тешко дека ова ќе биде во блиска иднина. И телевизииве македонски што останаа немаат многу богата програма таква каква што А1 имаше секој можен месец.

Велија заврши како што заврши, го пуштија од затвор колку што знам и колку е финансиски добар а и способен за рестарт на А1 поточно отварање телевизија не знам.
Ako se vrati A1 televizija na TV ekranite povtorno A1 ke bide najgledana televizija vo Mk NO dali i koga ke se vrati A1 televizija toa nikoj neznae.
 
Член од
25 септември 2009
Мислења
793
Поени од реакции
368
Официјално почнуваат од 8-ми Март.
Ја искрено не знам кој ќе гледа тв на Фејсбук. Сега веќе ми изгледа несериозно. Да седнам на телефон и на ФБ да гледам телевизија, фала не!


Gesendet von meinem SM-A520F mit Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom