Daddy
Поени од реакции
359

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Zdravo
  Te molam ako imas MK lista prati
  Tesko da najdam tuka vo australia stabilna lista
  Fala mnogu
  о темата Сателитски телевизии на интернет ти пратив линк кај што ја има Nat geo wild. Мислев дека е на flash player ама vlc било .
  Дали кај тебе работи ? кај мене не работи.
  Daddy
  Daddy
  Не работи,исто заебава VLC плеерот ама најверојатно е проблем со страната
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom