1TV.mk (национална и интернет телевизија)

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.304
Поени од реакции
78.996
Не гледам потреба да се брише.
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.700
Поени од реакции
27.627
Нека си постои уште неколку дена или недели темава и ја бришам.
@Zlatikevichius :vozbud:

Ако има, како побогу!? Ако нема, зошто нема!?
За поминувањето на тестотот за модератор прашувам.
 
Член од
15 јануари 2008
Мислења
5.041
Поени од реакции
12.031
Нема да ја има повеќе.

Нека си постои уште неколку дена или недели темава и ја бришам.
Телевизијата има рок од 30 дена да почне да реемитува програма, во спротивно се згаснува. Секогаш постои можност некој да ја превземе.
Неотел веќе и пресудиле на телевизијава, ја исклучиле од каналите, а први ја ставија...
Неотел не пресудува :) Како и сите други оператори исклучува сервис ако не се платени сметките за интернет :)
 
Член од
16 март 2019
Мислења
3.129
Поени од реакции
4.944
Neka ja kupi Velija i od 1tv neka ja rebrendira vo A1 televizija i taka barem 1tv ima nova oprema emituva vo HD rezolucija odlicna moznos e ovaa za da se otvori povtorno A1 televizija.
 

Scirea

ZARDOZ
Член од
4 август 2010
Мислења
26.649
Поени од реакции
81.694
Neka ja kupi Velija i od 1tv neka ja rebrendira vo A1 televizija i taka barem 1tv ima nova oprema emituva vo HD rezolucija odlicna moznos e ovaa za da se otvori povtorno A1 televizija.
Се е џабе ако во објектот нема простор за производство на смоки
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.903
Поени од реакции
7.571
Ги избриша темите за НОВА ТВ и за А1?
Нова тв ја избришав темата. За А1 не бидејќи цело време се пишува ќе се враќа телевизијата, иако никако тоа да се случи. Како и да е ќе се избрише и таа.

Сигурно има теми и за други стари телевизии ама искрено ме мрзи да барам.
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.360
Поени од реакции
25.055
Нема да ја има повеќе.

Нека си постои уште неколку дена или недели темава и ја бришам.
Никако бришење ниту една тема. Нема врска што постои/не постои телевизијата.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.903
Поени од реакции
7.571
Никако бришење ниту една тема. Нема врска што постои/не постои телевизијата.
После згаснување на секоја телевизија од поново време брзо се заборава дека постоела. Така и со Нова тв неколку недели се пишуваше на темата после затворањето на телевизијата и толку беше се заборави. Темата џабе само ќе постои.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
После згаснување на секоја телевизија од поново време брзо се заборава дека постоела. Така и со Нова тв неколку недели се пишуваше на темата после затворањето на телевизијата и толку беше се заборави. Темата џабе само ќе постои.
Значи политиката на форумот е да се бришат само спамерски теми и теми кои се без поента. Не ти фаќа мегабајти на хардискот дома па да викаш џабе ќе постоела.
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.360
Поени од реакции
25.055
После згаснување на секоја телевизија од поново време брзо се заборава дека постоела. Така и со Нова тв неколку недели се пишуваше на темата после затворањето на телевизијата и толку беше се заборави. Темата џабе само ќе постои.
Нема бришење на темата, нека стои. :) Не треба ниту една тема да се брише, без разлика дали е активна или не.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.903
Поени од реакции
7.571
Нема бришење на темата, нека стои. :) Не треба ниту една тема да се брише, без разлика дали е активна или не.
Јас само сакав да се зачисти да нема неактивни теми ама ок немам ништо против да постојат сеуште долго време неактивни на форумов.

Ете ја вратив и Тв Нова.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom