Што читате во моментов? (со фотографија)

ЈуријАркадиевич

Модератор
Член од
10 мај 2010
Мислења
1.800
Поени од реакции
7.056
Член од
17 октомври 2011
Мислења
14.117
Поени од реакции
34.914
Венко нам је, хахахахх. Еден хит чудо за доцни адолесценти, сакам да бидам Умберто Еко за секоја власт и публика, шарлатан по професија.
Па види во другата тема, јас од старт не сум импресиониран. :P
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.676
Поени од реакции
13.277

Kajgana Shop

На врв Bottom