Што читате во моментов? (со фотографија)

ЈуријАркадиевич

Модератор
Член од
10 мај 2010
Мислења
1.796
Поени од реакции
7.033
Член од
17 октомври 2011
Мислења
14.022
Поени од реакции
34.631
Венко нам је, хахахахх. Еден хит чудо за доцни адолесценти, сакам да бидам Умберто Еко за секоја власт и публика, шарлатан по професија.
Па види во другата тема, јас од старт не сум импресиониран. :P
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.657
Поени од реакции
13.161

Kajgana Shop

На врв Bottom