Што слушаме во моментот? (Читај правила)

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.614
Поени од реакции
31.821
Станав, малку каснав, видов што има по форумов и прилегнувам со Том во позадина. Имам уште час и 30 минути до наередното будење. Ајде Тому, напрај ја атмосферата за спиење.

 

kooperativa

Г-ин Пола Милениум
Член од
2 октомври 2012
Мислења
7.633
Поени од реакции
8.601
песна која според мене е меѓу првите 5 на сите времиња. невероватна енергија која само чека да експлодира. морници и исправена коса се пропратниот елемент, кои само ти потврдуваат дека сеуште си жив. не се сеќавам дека некогаш сум ја ислушал “само онака“. ја доловува атмосферата во истоимениот филм http://www.imdb.com/title/tt0107207/
 

gata salvaje

matufa
Член од
2 декември 2011
Мислења
6.882
Поени од реакции
10.438
Momentalno ovaa vrti , a inaku cela nedela zaglaviv so Katie Melua:D ima nesto vo nejziniot vokal so dava nekoja smirenost....
umot na pasenje i toa e...neka tera, dur ne zaglavam so nekoj drug:D
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.720
Поени од реакции
11.938
Во моментов го слушам кафето кај што се вари...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom