Што последно си купивте и од каде ?

Член од
14 август 2006
Мислења
41.346
Поени од реакции
72.440
хамбургер од Киоск
100 ден.
 

redfogv

Царица
Член од
10 мај 2017
Мислења
2.014
Поени од реакции
1.910
Леле,темава ја заборавив. :pos::pos::pos::pos::pos:
Нејсе...
Си купив маици,фармерки и патики.
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.051
Поени од реакции
9.091
Член од
7 септември 2016
Мислења
16.967
Поени од реакции
30.500
епа купи џек со кола ама па 150ден е
за 36ден тешко дека виски ке пиеш
... не е во прашање „виски“ имам колекција дома, си реков некој нов вкус со кола во лименка онака фенси, ама само голтка и го фрлив!

ereader.png


...сосема случајно и непредвидливо си купив е-читач на книги! :D
 

Ingvar

MONAD
Член од
28 март 2020
Мислења
2.600
Поени од реакции
6.105
Панамера, ќе ја шитнам....да се повозам малце.
 
  • Тажно
Reactions: wot

Kajgana Shop

На врв Bottom