Што последно си купивте и од каде ?

Член од
1 март 2010
Мислења
7.885
Поени од реакции
14.365
Уште еднаш ве замолувам да не ја полните темава со офтопици.
Така е .!!!..!!!

Oн-топик: солена кроасана и ѓеврек со маслинки од локалната пекара и пола кило Пепси од кооперацијата на Цобе.
 
Член од
22 јуни 2019
Мислења
773
Поени од реакции
1.221
Една корнета јајца, 2 леба, цигари и пакување кондоми дурекс
 

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.187
Поени од реакции
5.657
Осигурање за колата од винер, ме изгореа ММЕ. Поефтино е коњ да си зеам, плус сеа многу се мава на овоа екофрендли, топ ќе биде.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom