Што последно си купивте и од каде ?

Zaptija Stojkov

Комунист
Член од
23 февруари 2010
Мислења
3.094
Поени од реакции
2.707
Си купив душек Дормео и грбот ме боли еднакво...
Си купив елка .... ако издржи до Нова Година можи и ке ја накитам.


elka.jpg
 

velesizam

Гостин
Член од
28 јуни 2022
Мислења
1.756
Поени од реакции
6.498
Пет пакетчиња вардарови налепници од пред стадион. :cool:
 
Член од
7 декември 2021
Мислења
1.049
Поени од реакции
5.224
Најдобар гел за туширање до сега:

20230717_144515.jpg
 

Kajgana Shop

На врв Bottom