Што последно си купивте и од каде ?

redfogv

Царица
Член од
10 мај 2017
Мислења
2.256
Поени од реакции
1.966
Кажете што последно си купивте и од каде,колку ве чинело и дали сте задоволни.
Темава е општа,па можете да коментирате за секој купен производ.
Ако сакате,објавете и фотографии од производите.
 
Член од
24 октомври 2014
Мислења
2.803
Поени од реакции
2.446
Си купив чоколада Милка од млечна од 49 динари од Рамстор. Презадоволен сум, ја мцнав за 2 минути.
 
Член од
6 април 2014
Мислења
4.996
Поени од реакции
6.314
SI kupiv 20 litra nafta od makpetrol pred da ja kacat 3.5 den posle 00:00 :mad:
 

redfogv

Царица
Член од
10 мај 2017
Мислења
2.256
Поени од реакции
1.966
Си купив чоколада Милка од млечна од 49 динари од Рамстор. Презадоволен сум, ја мцнав за 2 минути.
I know that feeling. Јас често купувам Милка чоколади во Кам.Најубави чоколади на свет се.
 

Mr.Bear

"The prince of darkness is a gentleman!"
Член од
14 декември 2010
Мислења
128
Поени од реакции
118
Jack Daniels од Рамстор. Како што немав време да пијам последниов месец вечер ќе и се настрвам на флашата.
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.133
Поени од реакции
15.978
Јас мислам ти најјарно на Фемина да си се префрлиш, а можда и таму те има.
Али бар таму цути темава, имаш 200 жени што се спремни секој ебан ден да го сликаат домашниот пазар, со влошките на чело.
Кои нерви ги имаат жениве, да се чудиш.
 
Член од
1 март 2010
Мислења
7.887
Поени од реакции
14.380
Оваа тема не е за игри,веќе нагласив во претходниот пост.[DOUBLEPOST=1514737357][/DOUBLEPOST]Луѓе,не ја полнете темава со оф топици.Секој оф топик ќе биде пријавен !
Тоа е, неразбрани се членовите, а плус и шират мизогинистичка пропаганда-саботираат тема на женски член...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom