Што највеќе цените во животот?

rossonerka

too good to be true
Член од
8 октомври 2007
Мислења
6.081
Поени од реакции
889
Definitivno zdravjeto! Zabe vi e se vo zivotot ako vaseto zdravje ne e vo red i ako imate zdravstveni problemi! Drugoto vo zivotot se samo ke si dojde...
 

Clen 7

Од Форумот
Член од
5 јуни 2007
Мислења
2.843
Поени од реакции
360
Највише...незнам.Ценам искреност,храброст во дадени ситуации, вистинско пријателсво.....
 
Z

ZeroStyle

Гостин
Ценам многу работи во животот...Големата желба за живот кај ретките луѓе,го ценам здравјето,љубовта...Не мора да е возвратена,ја ценам...Бескрајно!
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Највеќе животот и блиските луѓе што ми се, а инаку ценам се што е околу мене без разлика дали е лошо или добро зошто можеби да не била таа некоја битна или небитна ствра ние не би ни постоеле.
 
Член од
18 ноември 2007
Мислења
609
Поени од реакции
41
:helou: Vo zivotot najpoveke od se ja cenam RADOSTA Mislam vo nea e se opfateno. Mnogu cesto sum sretnuvala bolni luge vo koi ima poveke radost od zdravi luge , Bedni isto taka ,:smir: mnogu poradosni od mnogu bogati luge i da ne brojam ima mnogu primeri . Ako si radosen za mene znaci si sreken covek :smir: :smir:
 

aneta:)

animal lover
Член од
3 јули 2007
Мислења
449
Поени од реакции
13
Искреноста, почитта кон некој. Ги ценам малите нешта што некој ги направил за мене. Вистинското пријателство, Семејството и здравјето.
 

BuSarCe

See My Profile
Член од
4 август 2007
Мислења
1.726
Поени од реакции
33
најмногу ја ценам слогата меѓу сите нас :( али за жал ретко ја има:smir:
 
Член од
13 август 2007
Мислења
672
Поени од реакции
19
Пријателството и искреноста, чесноста.. лојалност, хуманост... то
 

Kajgana Shop

На врв Bottom