Што може да ви го расипе денот?

WildGirl

Lost in the forest ...
Член од
28 јуни 2008
Мислења
636
Поени од реакции
93
Апсолутно ништо ... освен ако не се десит нешто стварно сериозно на некој близок ...
 

Annath

Полуактивен член.
Член од
11 јуни 2010
Мислења
338
Поени од реакции
42
Другарка ми. Ух, полицемерно и подволично суштество, верувајте нема. :nerv:
 
T

TaMчЕ

Гостин
Нешто што најмногу може да ми расипе ден е кога конечно ќе се договорам за излегување,цело друштво конечно се договорило и надвор фаќа врне! Еее тогаш сум најнервозната личност на планетава!
Но исто така и караница со некој близок.
 
Д

Дамјан_Amstaff

Гостин
Никој и ништо ! Евентуално пораз на серва , но тоа ретко се случува.
 
T

the Carpenter

Гостин
Ако ми кажат дека Титаник не потонал. Дека бил подморница.
 

WildGirl

Lost in the forest ...
Член од
28 јуни 2008
Мислења
636
Поени од реакции
93
Нешто што најмногу може да ми расипе ден е кога конечно ќе се договорам за излегување,цело друштво конечно се договорило и надвор фаќа врне! Еее тогаш сум најнервозната личност на планетава!
Но исто така и караница со некој близок.
Дождот мојт да ти го расипит денот ? Па ако за то се нервираш шо прајме за другото ... :toe:
 

MiloBilderce

Bukake anyone ?
Член од
7 ноември 2009
Мислења
1.238
Поени од реакции
70
U posledno vreme nisto .. se osekam epten mirno i nedopirlivo od nadvoresni vlijanija .. Mozda sam sebe da si vlijaam loso ..

--- надополнето ---

Другарка ми. Ух, полицемерно и подволично суштество, верувајте нема. :nerv:
Pa zaso ja vikas drugarka ?Licno jas ne registriram takvi licnosti , isto ko da ne postojat.
 
Член од
17 јануари 2009
Мислења
2.814
Поени од реакции
4.666
Па, денес од кожа ме извади ѓубрето што неколку комшии го оставаат пред своите врати и кое смрди ли смрди! Една прошетка по скалите во мојот влез и човек, како да е некој Шерлок. може да заклучи што тоа јадел комшијата. Е*ати мрзите! И што е полошо, не се работи за исклучоци, туку станува збор за сељачење кое има широки размери и е еден вид традиција.
 
T

TaMчЕ

Гостин
Дождот мојт да ти го расипит денот ? Па ако за то се нервираш шо прајме за другото ... :toe:
Па не сум спомнала во постов но последниов период станав некако многу осетлива,најверојатно е до пубертетот и за се се нервирам! За најмала ситница ми се крши филм! Сите ми викаат да пробам да гледам малце за себе не да се замарам со глупости али не иде:toe: :)
 
Д

Дамјан_Amstaff

Гостин
но последниов период станав некако многу осетлива,најверојатно е до пубертетот и за се се нервирам! За најмала ситница ми се крши филм!
Ова на бременост ме асоцира (шала).
 

Kajgana Shop

На врв Bottom