Annath
Поени од реакции
41

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Р
  И кај мене е исто:S
  Me тера да учам, ама ме мрзи...
  Грип имам :s
  Р
  Оти бе кој те изнервира,малиот:pos:
  Онака сум јас....и добро и лошо :)
  Комбинација од двете за жал :(

  Но не би зборел на таа тема, фала на прашање.
  Да приметив, беше нешто зафатена или на што се должеше твоето одсуство? :)
  Фала на прашање, незнам на што мислиш со тоа (се надевам се е ок) но како и да е ако е онака кежуал прашање, да се е ок, или можеби потписот те потикна на таква мисла? :)
  Р
  Не е веке таму,во Реал Мадрид е 2 години :( Со една глупа екипа,Блекпул.Играат автобус пред голот :uvo:
  Се разочарав :nesvest:
  Р
  Манчестер Јунајтед,:) ти гледаш фудбал?:)
  Р
  Секој ден се смееш ти :pos:Јас не можам да се смеам,екипата ми губи :( 2-0,срамови :kesa:

  Ладно е и заледено,сабајле ке се утепав некаде :pos:
  Р
  Ееее мила,гледав фудбал ама екипата ми губи :(
  Ти што праеш?арна?
  Р
  Нема да биде,нема да се поправи,така е кога слушам други и сум глупа :uvo:
  Инаку на стоматолог не бев ни вчера ни денес,веке не одам...уплав имам.
  Оди да јадеш де:) мене ми наслабна крвта од тоа нејадење :(
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom