Што може да ви го расипе денот?

Член од
5 февруари 2010
Мислења
290
Поени од реакции
58
Денот може да ми го расипе се она што не посакувам да ми се случи или да видам, како за напротив баш тоа да се случи или баш тоа да го видам. А тоа може да бидат повеќе ситуации, во моментот единствено ми текнува на недоразбирање со блиски личности, настинка, лошо депресивно време и сл.
 

Stre3T Danc@

The definition of #BFABB
Член од
10 април 2009
Мислења
1.690
Поени од реакции
146
Ако јас не дозволам, ништо на светов. :smir:
 

Брокер

Broker of the Year
Член од
25 јули 2009
Мислења
1.227
Поени од реакции
257
Најчесто нема причина сам си го расипувам денот, и не знам ни самиот зошто ама си правам лош филм, дека денот ми е утка и така продолжувам, а надворешен фактор тешко да ме изнервира ако сум расположен.
 

Opsessive fangirl

Безнадежен интелектуалец.
Член од
14 декември 2009
Мислења
291
Поени од реакции
137
Многу мали работи можат веднаш да ме онерасположат. Дали е нечиј лош збор, нечија постапка или некоја друга ситница не е важно, за жал баш таквите работи многу ми го расипувАат денот :/
 
H

^HITMAN^

Гостин
Оние од куќен совет што бараат пари за лифт кога во недела ќе ми заѕвонат уште во 8 сабајле. :nerv:
 

sweet girl***

I wish that...
Член од
4 октомври 2008
Мислења
310
Поени од реакции
10
Ako nekoj me laze ili doznaam deka nekoj za neso me izlazal, me prae budala pri zdrav pamet...toa e nesto so me izludue i me vadi od takt!Se razbira dokolku toa go napravi nekoj sto mi znaci, mi e blizok....itn
 

Марко!

Алфа
Член од
6 февруари 2010
Мислења
272
Поени од реакции
14
Доволно е една ситница. Бидејќи мразам што мојата конституција е како плин, сам од себе не сум опасен, меѓутоа ме нервира што е доволна една мала искра за да експлодирам.
 
Член од
6 февруари 2010
Мислења
11
Поени од реакции
0
Лоши вести уште посабајле, гужва у автобус, карање и многу др. ситници
 

iggo_s

.. sangre blanca en mis venas!
Член од
30 јуни 2009
Мислења
1.389
Поени од реакции
1.077
Да изгуби Реал М.
 

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.888
Поени од реакции
2.481
негативни луѓе :nesum: или ако сум рано станат
 
Член од
6 јуни 2010
Мислења
119
Поени од реакции
3
кога мајка ми ке ми го откорне компјутерот од штекер или кога нема да ме пушта да одам надвор.......
 

Kajgana Shop

На врв Bottom