Што мислите за Битолчани?

Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
bitolcanki nevideni smizli!! bitna im e oblekata nedaj boze da si izlezen v carsija malku poobicno oblecen na primer trenercinja i patiki te gledaat ko od na mars padnata!! plasticni kukli!!
Точно така . Ама некат да си признат то е најлошото :) Најака битолска шема седнати по кафичите во период од 12 до 15 часот и трачарат за секој што поминува шо како кога као бил облечен и слично.
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.434
Поени од реакции
47.185
Точно така . Ама некат да си признат то е најлошото :) Најака битолска шема седнати по кафичите во период од 12 до 15 часот и трачарат за секој што поминува шо како кога као бил облечен и слично.
Со ова не штрчат во ништо од Скопје,Прилеп,Куманово,Рим,Берлин,Белград,Загреб,Мајами,Улан Батор секаде е така дури мислам дека кафето има такво дејство над жените ги прави погани и склони кон оговарањеsdsd
 
Член од
22 февруари 2007
Мислења
7.076
Поени од реакции
1.940
Со ова не штрчат во ништо од Скопје,Прилеп,Куманово,Рим,Берлин,Белград,Загреб,Мајами,Улан Батор секаде е така дури мислам дека кафето има такво дејство над жените ги прави погани и склони кон оговарањеsdsd
Да ти кажам познавам барем по некоја од тие шпо ги наброја пред да забегаш со метрополи и УланБатоорр :pos2:

И морам да кажам дека овие се посебни ... Едноставно не се опишуваат, се доживуваат. :back:
 

iwo

Тоше Проески 4 еver
Член од
15 јуни 2007
Мислења
38
Поени од реакции
0
Битолчанки... јакооо... има многу добри женски:vozbud:
 

tiffany

Тифаниум
Член од
20 мај 2007
Мислења
742
Поени од реакции
13
Имам девојка од Битола во група,уште вториот ден ми даде на знаење дека не ме сака (колку добро ме познавала).Две години заедно сме на предавања и едниствен муабет што ми прави е да ме праша од каде сум си купила нешто.Како по дефиниција да ме мрази,јас сум од Скопје и толку,нема муабет со мене.
Општо за битолчани не можам да кажам,бидејки не познавам многу.
 

Bertone

Автомобилски Дизајнерски Гуру
Член од
1 октомври 2007
Мислења
808
Поени од реакции
6
Јас сум битолчанец...

Процентуално

90% - глупави шмизли
5% - шмизли
4% - затуцани (онака...не знаат да ти напраат муабет и под „пуштање“ разбираат ако ги погледниш во очи)
1% - фини „чупиња“ со сите позитивни особини (успат ќе налетате на некоја што не чини...ама се тешиме со мислата Who is perfect? и одиш во друг град..и гледаш...а тоа...епа нишо) :)
 

Bertone

Автомобилски Дизајнерски Гуру
Член од
1 октомври 2007
Мислења
808
Поени од реакции
6
ednostavono nemam komentar oti nemam poima kak izgledat:baeh::raz::)

Имаат два пара цицки, голем гз, два чифта вагинални мускули со масажер за поубав стимуланс, муцки поубави од Анџелина Џоли...

Како можи да изгледаат?!?!!...

Муабет...за под маса...:tapp:
 

Синдикат

Мајгада?!
Член од
22 август 2005
Мислења
3.110
Поени од реакции
180
Битола јаки пички топој е. Ама чурук табиет шо имат то е чудо некое. Пуфли то е, живеат за другите појќе од колку за себе, живеат за петок сабота да излезат дотерани и да ги види некој. Кренати се фкрај и изгорени се да му се пушташ и корпа да ти манат. :baeh::baeh:

Е то е стереотипот за чупе од Битола, ама да ви кажам право реалната слика не треба многу далеку од стереотипите да ја барате.
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.465
Поени од реакции
5.435
Синдикат најзакон битолчанец ...:smir:
 
Член од
22 февруари 2007
Мислења
7.076
Поени од реакции
1.940
Битола јаки пички топој е. Ама чурук табиет шо имат то е чудо некое. Пуфли то е, живеат за другите појќе од колку за себе, живеат за петок сабота да излезат дотерани и да ги види некој. Кренати се фкрај и изгорени се да му се пушташ и корпа да ти манат. :baeh::baeh:

Е то е стереотипот за чупе од Битола, ама да ви кажам право реалната слика не треба многу далеку од стереотипите да ја барате.
Најсоодветен опис шо го имам прочитано досега !!!
 
Член од
29 ноември 2007
Мислења
4
Поени од реакции
0
Сум слушнал дека битолчанките се најубави девојки во Македонија:))
брррр
 

Kajgana Shop

На врв Bottom