Што мислите за Битолчани?

Член од
2 април 2006
Мислења
2.842
Поени од реакции
31
Битолчанки...

Хм...се од типот ...не знам што сакам...и да го сакам некој МНОГУ...ќе чекам тој да ми се пушти...а јас само ќе го погледнам и..толку!
Аман бе, не ќе да е така сигурно. :icon_lol:
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
Врз основа на моето познанство/пријателство со саканата ни модераторка на Мода и убавина Анѓела :)icon_lol:) и две колешки од факултет го имам најдоброто мислење за битолчанки.

Врз основа на една од тие пуфлите што ги викате, мислам дека треба некој да им го зарие носето во земја.:icon_lol:
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
Тамарче не се нервирај сите машки во галерија ти велат еј колку си убава сега тука ти вртат филм,за да привлечат внимание
Доста бе не реков ништо јас за тамара општо велев . Тамара најмногу ја сакам ама џабе та само ме изневерва се прај важна се шмизли :pos2::pos2:
 
S

Stef Bachatero

Гостин
Јас незнам гледам дека дудлате на сликите,јас си направив еден муабет со нејзе сум ја изнасмеал како ниедна девојка и плус девојчето си е романтична душа баш убаво за нејзе,а не ја знам персонално па неможам да кажам повеќе.
 

Тамарче

Ако одам во Битола..
Член од
11 јули 2007
Мислења
3.239
Поени од реакции
223
Фичо..ај да не се препуцаваме овде..не е место за та работа..I give up:pred:...Финтата е шо сте запознале 2 чупиња(ова по битолски:)) и ете тие се погодиле шмизли, или па, сте прошетале низ Широк Сокак и сте виделе ептен дотерани цури и ај одма пуфли, шмизли. Нема везе. Ете јас тврдам дека во Битола има 20тина такви шмизли.. Ај да не се повторвам, веќе пишав за та работа. :salut::helou:
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
Пооо стево збора за другите а овде издудла за Тамара еден тон :pos2: инаку напишав мислам дека не реков за Тамара дека е шмизла, си ја поштовам како другарка многу. Инаку јас зборав за тие 20 шмизли шо се низ град . :)
 
D

Delux

Гостин
девојките во битола во главата им е зариен филмо дека се најубај во цела мак хихи,а разликата помеѓу девојка од струмица и девојка од битола е то шо девојката од битола никогаш не би ги валкале рацете на нива:pos: ,зошто суетата е голема
 
Член од
22 февруари 2007
Мислења
7.076
Поени од реакции
1.940
Фичо..ај да не се препуцаваме овде..не е место за та работа..I give up:pred:...Финтата е шо сте запознале 2 чупиња(ова по битолски:)) и ете тие се погодиле шмизли, или па, сте прошетале низ Широк Сокак и сте виделе ептен дотерани цури и ај одма пуфли, шмизли. Нема везе. Ете јас тврдам дека во Битола има 20тина такви шмизли.. Ај да не се повторвам, веќе пишав за та работа. :salut::helou:
Уффф ај да не се препуцавате ама морам да те демантирам. 20 шмизли. (денес да не падна некоја атомска во Битола? па не сум во тек:smir:)
 

Buterfly

*Just Fabulous*
Член од
4 јули 2006
Мислења
4.616
Поени од реакции
114
Познавам доста Битолчани/ки и стварно се супер немам зборови, одвај чекам да ги видам, пријатни, дружељубиви, насмеани, супер се. Женските посебно, а машките што ги познавам малку се дигнати за разлика од женските, ама и они се супер. Во Охрид се видовме после незнам колку месеци и ептен ми се израдуваа. Сам на факултет сакаат да бидат центар на внимание малку али доброо и тоа е нормално. Се на се, супер се.:helou:
 

Bertone

Автомобилски Дизајнерски Гуру
Член од
1 октомври 2007
Мислења
808
Поени од реакции
6
Расипани луѓе сме...шо има да мислат за нас :)
 

MaRyJaNe-poison

Beauty in Black
Член од
11 септември 2007
Мислења
2.722
Поени од реакции
167
bitolcanki nevideni smizli!! bitna im e oblekata nedaj boze da si izlezen v carsija malku poobicno oblecen na primer trenercinja i patiki te gledaat ko od na mars padnata!! plasticni kukli!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom