Синдикат
Поени од реакции
176

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Синдикат пребарувава по теми за проект и најдов еден кај што пишуваш дека имаш проект некаков си.Дали ке може доколку го имаш сеуште да ми го пратиш.Ми треба за на факултет а врска немам како се пишува.Благодарам однапре
  Синдикат
  Синдикат
  Сите срања ми се на десктопот, а моментално сум Америка и немам чоек кадарен шо има достап до десктопот дома за да ми ги пушти ... А шо проект ти треба?
  ¯
  :icon_lol:

  go pogresiv tajmingot. Trebase da pisam vo prvite 20 minuti koga se otvori temata, jas pisav koa site prestanaa, duri i nezgodno mi dojde :) :)

  Inaku videoto bese kolku da si dokazam deka nikoj nikogo ne cita :)
  ејјј одамна ти имам пишено што дури заборавив за што....ваљда беше нешто поврзано со темата КАЈГАНА ПСИГОЛОГ ...ај нема везе:salut:
  R
  Фебруари,договорено ;)
  Песнава ти е епска,од поодамна ти стои и не сум ти пишала колку е добра. :pos:
  R
  Да бе таму ќе си окапам наредните...ќе видам колку години :)
  Епа,епа,епа...немаш претстава колку сакав да те поканам на кафе :$ :P Ej oва не требаше јавно :pos: :pos: :pos: :P

  ете некако изгубивме контакт.А и срам ми е да ти пишам на мсн. Шо те знам,у меѓувреме може си се измајтапил :D
  Ти до кога си во Битола бе? Замина во туѓината?
  Не ми е гајле кога и да е,резервирај некој ден фнуче :D
  A така.Се договоривме

  Добар? :pos:
  R
  Речи здраво бе. Каде ти се манирите :P :)
  Добар?
  Значи од такт ме вадиш. Ела кај мене дома, двата ќе запалиме цигара, и плус ќе ја земиме сестра ми (шо е пушач уште од 7 одд).

  Ако мајка ми ми речи нешто мене или на сестра ми, в сурат да ме плукниш, ама ако не речи, ко ќе ти ја опалам една, не ќе знајш кај да се свртиш.

  Ме нервира вака некој ко ќе збора напамет, башка то, ко ќе не ја знај ситуацијата по дома.
  Оти си микс од циник и нихилиста, али не ко овие квази и новокомпоновани Хаусчиња, него онака, у изворна форма и доследно.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom