Што е тоа што го немаат мувачиците за да бидат нечии девојки?

Член од
30 јули 2006
Мислења
21
Поени од реакции
0
Muvanje e sekakva vrska so ne vklucuva ljubov vo start. .... A da i STETNO E MUVANJETO!!!
 

dungeon master

Милиционер
Член од
14 февруари 2006
Мислења
793
Поени од реакции
18
Slavjan напиша:
Muvanje e sekakva vrska so ne vklucuva ljubov vo start. .... A da i STETNO E MUVANJETO!!!
E ova da i go kazes na edna bivsa, taa pod ova podrazbirala bez onadenje na taa rabota :toe:
 
Член од
30 јули 2006
Мислења
40
Поени од реакции
0
девојка=мавучаца. на некого девојка на друг мувачица.
 
Член од
30 јули 2006
Мислења
21
Поени од реакции
0
Pa i toa e stetata sto nema mnogu dobri devojki(someone you can trust), a isto i mazi.:toe:
 

Gravity Grave

Voice of the Voiceless
Член од
27 март 2006
Мислења
774
Поени од реакции
11
RealGirL напиша:
Da si ne si gi utnal ti poimite muvacica i sponzorusa?
I od kaj toa deka muvacicite se sekogas vtori?:lud:
Stvarno ne ti go razbiram postov!I zasto nemaat gordost,zasto mozebi ne se spremni za vrska?
Ти очигледно никоаш не си слушнала за збор ПОЧИТ, не ли? Почитувај туѓо мислење, ако ништо друго почитувај ја особата на која што и реплицираш а не знаеш ни што е ни кој е. Со сета почит, сепак мислам дека сум доста постар од тебе (не викам и попаметен, но ти ги гледам постовите, незрели се у п.м, уште на млекце ми мирасаш), така да у свои 33 години сум видел и знам што значи и мувачица, и спонзоруша, и курветина и сл. Нели и самиот збор МУВАЧИЦА ти кажува доволно дека тој маж или дечко е веќе у врска, и таа (мувачицата) секоаш пре или касније ке си добие волеј у задница. Објаснив зошто немаат гордост у претходниот пост, сеа твој проблем е што МОЖЕБИ си ти една од нив, па кон своите неистомисленици имаш одредена доза на анимозитет, и у нервоза читаш и тоа што не е напишано. У секој случај поздрав од мене, и следниот пат ако имаш намера вака неконструктивно да реплицираш, те молам заобиколи ме у широк лак.:pishtoldz
 
Член од
30 јули 2006
Мислења
40
Поени од реакции
0
Верност им фали. Поточно не им фали верност туку имаат премногу љубов во себе па мораат да ја делат и до други освен со партнерот кој што го „сакаат“
 

Mesija

Hardcore Superstar...
Член од
13 ноември 2005
Мислења
212
Поени од реакции
1
Мувачица = КУ*ВА (во некоја смисла полесен вид но да излегува девојка само за една или повеќе вечери со некој, не е сериозна, и сака само добро да си помини)..је*еш ги
 
Член од
17 август 2005
Мислења
1.410
Поени од реакции
23
spored mene ima dva vida muvacici
prvite se onie devojki koi ne se dovolno sigurni vo sebe,nitu pak vo ona sto go sakaat i baraat od deckoto,i zatoa postojano se muvaat obiduvajki se da si go nahranat egoto i da doznaat sto sakaat,istite najcesto i se plasat da mu dadat do znaenje na deckoto deka sakaat nesto poveke od muvanje plasejki se da ne bidat odbieni,a momcite najcesto go zloupotrebuvaat toa
dodeka drugite se onie drolji zaradi koi mnogu vrski prekinale, bidejki toa se onie kurvicki koi sekoja vecer se so razlicen decko,obiduvajki se da i pokazat na okolinata deka se najubavi i najdobri,i najcesto najgolem predizvik im se zafateni momci i momci so dolga vrska,tie devojki se dosta poznati niz gradot:) i nivnata reputacija ja znaat site,ama na niv toa ne im preci...
ova zvuci ko definicija od vujaklija:)
 

RealGirL

My LiFе...My ST0Ry
Член од
13 февруари 2006
Мислења
2.348
Поени од реакции
19
Gravity Grave напиша:
Ти очигледно никоаш не си слушнала за збор ПОЧИТ, не ли? Почитувај туѓо мислење, ако ништо друго почитувај ја особата на која што и реплицираш а не знаеш ни што е ни кој е. Со сета почит, сепак мислам дека сум доста постар од тебе (не викам и попаметен, но ти ги гледам постовите, незрели се у п.м, уште на млекце ми мирасаш), така да у свои 33 години сум видел и знам што значи и мувачица, и спонзоруша, и курветина и сл. Нели и самиот збор МУВАЧИЦА ти кажува доволно дека тој маж или дечко е веќе у врска, и таа (мувачицата) секоаш пре или касније ке си добие волеј у задница. Објаснив зошто немаат гордост у претходниот пост, сеа твој проблем е што МОЖЕБИ си ти една од нив, па кон своите неистомисленици имаш одредена доза на анимозитет, и у нервоза читаш и тоа што не е напишано. У секој случај поздрав од мене, и следниот пат ако имаш намера вака неконструктивно да реплицираш, те молам заобиколи ме у широк лак.:pishtoldz
А од кај тоа дека не го почитувам извини,јас напишав дека не се согласувам со него а тоа не е исто нели?
Браво за тебе ако имаш 33 години носи си ги,али ја далеку од тоа дека уште мирисам на млекце!

И сите вие што мрчите сигурна сум дека барем еднаш се имате смувано во вашиот живот,а тоа женските не ги прави курви..освен ако во мувањето го вклучуваат и сексот што тоа не е случај со мене!
 
Член од
17 август 2005
Мислења
1.410
Поени од реакции
23
RealGirL напиша:
А од кај тоа дека не го почитувам извини,јас напишав дека не се согласувам со него а тоа не е исто нели?
Браво за тебе ако имаш 33 години носи си ги,али ја далеку од тоа дека уште мирисам на млекце!

И сите вие што мрчите сигурна сум дека барем еднаш се имате смувано во вашиот живот,а тоа женските не ги прави курви..освен ако во мувањето го вклучуваат и сексот што тоа не е случај со мене!
Src, u pravo si deka site se iame muvano,ali vo temava mislam deka stanuva zbor za onie curi sto konstantno go pravat toa:) i nemozat da si fatat decko...
 

RealGirL

My LiFе...My ST0Ry
Член од
13 февруари 2006
Мислења
2.348
Поени од реакции
19
Доообро...али мислам убаво си кажа во претходниот пост има 2 типа на мувачици..девојки не спремни за врска..и дрољи кои се муваат и рокаат со кои стигнат без разлика дали се во врска или не!
 

Bada Bing!

шшшшшш
Член од
14 јули 2006
Мислења
2.671
Поени од реакции
114
RealGirL напиша:
освен ако во мувањето го вклучуваат и сексот што тоа не е случај со мене!

Хехе па тоа зависи од човек до човек. Ти може бакнежот не го сфаќаш како интимно нешто додека сексот да. Е сега што се случува доколку некоја девојка сексот го поима како пиење кафе. Зошто самата си даваш оправдување за своите постапки со тоа што самата си даваш дефиниција дека бакнување и "драпање" со некој речиси непознат е сосема океј додека доколку е вклучена пенетрација станува веќе нешто што треба да се осуди?

Искрено твојава теорија е глупа и полна со твои внатрешни логики :tapp:
 

RealGirL

My LiFе...My ST0Ry
Член од
13 февруари 2006
Мислења
2.348
Поени од реакции
19
Bada Bing! напиша:
Хехе па тоа зависи од човек до човек. Ти може бакнежот не го сфаќаш како интимно нешто додека сексот да. Е сега што се случува доколку некоја девојка сексот го поима како пиење кафе. Зошто самата си даваш оправдување за своите постапки со тоа што самата си даваш дефиниција дека бакнување и "драпање" со некој речиси непознат е сосема океј додека доколку е вклучена пенетрација станува веќе нешто што треба да се осуди?

Искрено твојава теорија е глупа и полна со твои внатрешни логики :tapp:
Глупа е или тешко ти е да ја сватиш!?Немај гајле бе срцка ја ќе ти ја објаснам!И ако не ја сватиш пак не се обидувај да ја читаш уште еднаш...!!
1. за некоја девојка сексот е поим како пиење кафе-точно така..вториот вид на мувачици т.е.дрољите!
2.здеблените букви-не си давам оправдувања ниту пак се трудам ти да ме разбереш...мој живот мое право..кај мене во мувањето се исклучени драпањето и сексот!
јебига тоа е..не ни планирам да се сменам..
 

Manga

Golem alat
Член од
21 април 2006
Мислења
7.696
Поени од реакции
4.869
Nesposobnost od nesto povekje ...ili momentalno rabotenje na hormonite
 

Kajgana Shop

На врв Bottom