Што ви е најсекси / најпривлечно кај жена/маж?

Член од
29 јули 2005
Мислења
2.973
Поени од реакции
178
da si ima dobro gazence,golemki popuneti cicinja :pos: :pos: !!i da bide pametna kako mene :pos: !
 
Член од
28 мај 2005
Мислења
6.373
Поени од реакции
177
ubavi oci.....ubava nasmevka....dobar i bezkrajen humor so malce sarkasnost.....e toa i gotov sum
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.420
Поени од реакции
7.772
Тенка половина и убаво обликуван стомак. Коса во локни!!!!
 

Goddess of Chaos

Nixe Nox
Член од
16 август 2005
Мислења
6.250
Поени од реакции
228
ubavi i dlaboki oci,kosata u haos,pameten i da ne bide krekac,oblekata da e so vkus i stilot se znae :twisted: i fala bogu da ne bide koski i koza :pos:
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
Goddess of Chaos напиша:
ubavi i dlaboki oci,kosata u haos,pameten i da ne bide krekac,oblekata da e so vkus i stilot se znae :twisted: i fala bogu da ne bide koski i koza :pos:
незнам дали имам длабоки и убави очи, косата два дена ми е хаос (ке ја пуштам, кој ја е*е), не сум крекач, дневно прет збора кажувам :D а дали сум паметен неможам да кажам за мене, облекатаи стилот ми се unique :D

баш ми ги погоди моите карактеристики :D :D морав да одговорам
 

Goddess of Chaos

Nixe Nox
Член од
16 август 2005
Мислења
6.250
Поени од реакции
228
Гижо напиша:
Goddess of Chaos напиша:
ubavi i dlaboki oci,kosata u haos,pameten i da ne bide krekac,oblekata da e so vkus i stilot se znae :twisted: i fala bogu da ne bide koski i koza :pos:
незнам дали имам длабоки и убави очи, косата два дена ми е хаос (ке ја пуштам, кој ја е*е), не сум крекач, дневно прет збора кажувам :D а дали сум паметен неможам да кажам за мене, облекатаи стилот ми се unique :D

баш ми ги погоди моите карактеристики :D :D морав да одговорам

Ajde ja vikam deka si i pameten toa od mene neka ti bide :D aaaa so pet zbora dnevno ne ja biva...so tebe muabet ne se pravelo be :P :D
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
Goddess of Chaos напиша:
Ajde ja vikam deka si i pameten toa od mene neka ti bide :D aaaa so pet zbora dnevno ne ja biva...so tebe muabet ne se pravelo be :P :D
зависи, ако се фати муабет добар, тогаш досаден можам да бидам :D
 

Goddess of Chaos

Nixe Nox
Член од
16 август 2005
Мислења
6.250
Поени од реакции
228
Гижо напиша:
Goddess of Chaos напиша:
Ajde ja vikam deka si i pameten toa od mene neka ti bide :D aaaa so pet zbora dnevno ne ja biva...so tebe muabet ne se pravelo be :P :D
зависи, ако се фати муабет добар, тогаш досаден можам да бидам :D
vikas a....:D ok si ti a ja nigde u prethodnite opisi na zenski ne se najdov kompletno...samo nekoi delcinja :)
 

StenmarC

Скијач
Член од
24 март 2005
Мислења
2.179
Поени од реакции
49
StenmarC напиша:
Зелени очи, црна коса, добро г’зе
Би додал и средна (пропорционална со телото) големина на гради. Од големи гради преку глава ми е :P
 
Член од
25 август 2005
Мислења
98
Поени од реакции
2
Pa ne cini mnogu golemi gradi. Da ima ubava nasmevka u ubav gz(so e navazno)
 

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
Мој тип на женска.......

1. да биде откачена (како мене :pos:, но сепак да има разбирање)
2. убава
3. убаво градено тело (средни цициња, убаво газенце, секси стомаче (така тенко да ти е мерак да и гледаш у стомаче), секси нога)
4. да пие
5. да знае да се лапа (па цел ден само во лапање да ни иде :pos: )
6. и да слуша trance (мада може све да слуша, ама и trance, за кога ќе пуштам trance кога ќе праам журка да нема бунење итн итн.) :pos:
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Шо ако не пие водка????? А има се набројано од она горе???
 

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
Garfield напиша:
Шо ако не пие водка?????
Ќе пропие ќе пропие не се секирај, и стегнам едно коктелче, па после и чиста ќе ја сака... :pos:
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
ОК, ама ако нејќе прати ми ја мене, в ред.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom