Што ви е најсекси / најпривлечно кај жена/маж?

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
Garfield напиша:
ОК, ама ако нејќе прати ми ја мене, в ред.
Мора да сака... „ако нече милом, оче силом“ :pos:

А ако не тера така ти ја даам тебе превоспитај ја па врати ја :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos:
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Ако, ако, ќе ја васпитам и ќе ја вратам. Ама ако има убо газе, ќе ја делиме!
 

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
Garfield напиша:
Ако, ако, ќе ја васпитам и ќе ја вратам. Ама ако има убо газе, ќе ја делиме!
Газето има 2 половини, братска делба ќе праиме, една мене, една тебе... :pos: :pos: :pos:
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Токму, токму. Ете, левата мене, десната тебе!
 
Член од
18 август 2005
Мислења
18
Поени од реакции
0
Девојката од моите соништа треба да има повеќе од 90 кг., убава насмевка и да има време за нас. Ако има заинтересирани знете каде да ме најдите.
:love1: :fly1:
 
Член од
9 јуни 2005
Мислења
5.982
Поени од реакции
18
Што е за вас секси, а што НЕ кај спротивниот пол?

За мене нема ништо посекси од убави полни усни „искривени„ во секси насмевка и поглед кој незнам како да го објаснам,ама јас си знам на каков поглед мислам:wink:
 

dajdo

The OuTLaW
Член од
17 октомври 2005
Мислења
5.139
Поени од реакции
19
seksi mi e vaka tenka usna i so ubava nasmevka, sakam pogled da ima ko JOLY ako me sfakate sho sakam da kazam i sexy mi se noginjata sakam da bidat dugachki!!! a nesho sho ne mi e seksi uopshte e epten golemi cicki mislam baloni i gz golem mi se gadi od toa
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
Слатка насмевка, секси глас, нежни раце, мил и заводлив поглед, добри усни и малку брадичка.
Идеална комбинација за совршено машко.. мх, мх, мх!:wink:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.748
Поени од реакции
1.855
Еден човек ми е секси, сите други не ... може и вака нели? Не за друго, ќе треба многу да пишувам околу деталите:wink:
 
Член од
22 јули 2005
Мислења
2.198
Поени од реакции
11
divine напиша:
Еден човек ми е секси, сите други не ... може и вака нели? Не за друго, ќе треба многу да пишувам околу деталите:wink:
pa taka de nema da se mucis okolu detaljite :wink: .i kaj mene e taka,samo eden covek mi e seksi,mi bil seksi i ke mi ostane seksi barem zasega.cetka kosicka,najubav gz,mala tenka usticka,naubav zavodliv pogled i sto naveke sakam kaj masko da ima ubavi trepki....ma so da kazuvam koga ne mozaam ni da go opisam kaj nego se e pod konec!:wink: :baeh:
 

moTaro

Буљаш
Член од
17 ноември 2005
Мислења
1.476
Поени од реакции
11
Дупе и само дупе! :)

Со таква риба да ти е мерак да шеташ, и плус стално ја пуштам да оди пред мене, а ја со пиво у рука идам позади неа, се честам со поглед и гуцам од пивото!
 

Никола

Државник
Член од
18 април 2005
Мислења
5.074
Поени од реакции
333
не ми се секси големи нозе ко весла кај девојка, лошо лакирани нокти на нога, огромен палец на нога, пак:), тврда, неистругана пета, која најчесто се наоѓа кај оние девојки што доста патуваат и шетаат, пазите се од такви, сува коса, не знам расветани нишки, тоа најчесто кај плавите девојки, развиен бицепс, стрии на бут, анорексични девојки од 175см кои не се потешки од 45 кила, девојки од 175см кои се потешки од 75 кила, девојки со благ или поизразен мустаќ, девојки со развиено адамово јаболко, девојки кои ждригаат, кои знаат да се начукаат па треба да ги носиш дома, девојки со шашлив поглед кој го кријат позади цвикера, мрсулави девојки, кои што носaт големи кожни ташни, кои носат долги сомотски суќни, девојки со ретки хигиенски навики, кога ќе ја допрам за рака нога да осетам неизвежбано, меко, испукани усни, материјал во уво итн, да не го претерам:))

а за секси..има време:)
 

ThA-BiTcH

~*~Blonde Bitch With a Brain~*~
Член од
23 септември 2005
Мислења
4.338
Поени од реакции
61
seksi mi e ubava kosa, cvrsti race, ubav glas i ubistven pogled a da i ubavi zabi!
iiiiiiiiiiiiiiii ubav miris na teloto
mh mh mhhhhhhhhhhhh:icon_lol:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom