Што ви е најважно во излегувањето

RealGirL

My LiFе...My ST0Ry
Член од
13 февруари 2006
Мислења
2.348
Поени од реакции
19
Друштвото ми е најбитно!Ако тоа не ми е погодено,тогаш имам сјебана вечер!
Битно ми е и местото,атмосферата и музиката али можам да пројдам низ тоа!:smir:
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.370
Поени од реакции
25.099
Друштвото под број еден. Но сепак за да си поминав убаво морам да ја видам таа што треба па после е cool
 

tiffany

Тифаниум
Член од
20 мај 2007
Мислења
742
Поени од реакции
13
Лугето околу мене,мислам дека друго ништо не е важно
 

Setsuko

Модератор
Член од
29 јануари 2006
Мислења
6.488
Поени од реакции
5.965
Друштвото е најважно, па музиката и локалот.
Иако првото ако е погодено се знае дека ќе си поминам незаборавно, другите и не се толку пресудни за убав помин.
 
Член од
24 август 2007
Мислења
21
Поени од реакции
0
за мене најбитно е друштвото ако е друштвото погодено ке си ја напраиш интересна кај и да си
 

ПрИтИ_гРл

Unforgivable ♥
Член од
6 јуни 2006
Мислења
2.554
Поени од реакции
21
Друштвото. Кај и да сум си поминувам преубавоако имам околу мене луѓе кои ме забавуваат, расположени фаци а не тумруци ...
После музиката а музиката се разбира зависи од локалот. Така да и тоа ми е важно бидејќи од напред секогаш знаеме, каква музика ќе пуштаат вечерта, и според тоа се определуваме!
 
Член од
28 јули 2007
Мислења
89
Поени од реакции
0
секако дека е друштвото најбитно
посел тоа иде музика, пиење, а локација е најмалку битна

:helou:
 

Marinka

~petit etoile dans mon coeur~
Член од
7 март 2007
Мислења
590
Поени од реакции
2
Друштвото, па расположението кое владее, енергијата која кружи помеѓу нас, после доаѓа музиката, а страшно многу уживам и кога местото каде сум има некој шмек, нешто невообичаено, различно од се друго низ градов.
 
Член од
14 април 2007
Мислења
793
Поени од реакции
6
Па друштвото нормално е најјвазно.после оди амбиентот,расположението,како ке ти тргне вечерта со:rituy и тоа
:pikabushh
 
Член од
7 септември 2007
Мислења
9
Поени од реакции
0
bitno e i ti dali si ok vecerta?drustvoto moze da e ok mestoto isto taka ama ama ako ti si tapa:)bolje sedi si doma...:toe:
 

Mike Tyson

Never,never,NEVER GIVE UP!
Член од
20 август 2007
Мислења
2.630
Поени од реакции
156
normalno drustvoto okolu tebe.Jas mislam deka ne e biten tolku lokalot zs ako sum so top lugje da se zapieme:D ke pomineme top,a da i muzikata treba da mi bide pogodena
 

Slatka mala

*** unique ***
Член од
10 јули 2007
Мислења
652
Поени од реакции
2
Кога ќе излезам најважно ми е друштвото со кое сум излезена, без разлика каде сме, каква е музиката и слично. Колку пати се случило атмосверата да е катастрофа, а јас да си поминам топ. Како што ќе се чувствуваме така и ќе си поминеме.
 

zak

Член од
22 август 2007
Мислења
63
Поени од реакции
0
ja mislam najbitno e drustvoto ako imas dobro drustvo kaj i da ides top ke si pomines ama malce i zagrevanje pred da ides vo grad vino,pivo....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom