Што ви е најважно во излегувањето

Necrophilia

Find Beautiful Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
па на прво место луѓето со кои излагам. Затоа што од тој фактор зависи и кде ке излеземе и зависи какви муабети ке се вртат.
Ретко наогам сродни души за муабет правење...
 

ragazza

Adorable
Член од
3 јуни 2005
Мислења
2.870
Поени од реакции
29
1. Drustvoto
2. lugeto okolu vo klubot /mestoto
3. Muzikata
4.Uslugata , da ima dobri majstorski sankeri da mi se vkusni koktelite .
 

Ред хот!

***candy girl***
Член од
6 март 2007
Мислења
593
Поени од реакции
12
Најважно ми е друштвото,затоа што каде и да одам со оние кои ги сакам си поминувам најубаво.Потоа доаѓа музиката,која ако ми е погодена, ветува добар провод.
 

HeRbEs

-WandereR-
Член од
21 јуни 2005
Мислења
766
Поени од реакции
272
Секако дека ми е најбитно со кого искачам занчи друштвото во прв план,местото каде се иде не ме интересира многу многу,но би сакал секако да има музика која ќе биде барем приближно до нешто што ми е минимална граница за музика,додека толпата наоколу не ме интересира значи е битно ние убаво да си поминеме.
 

Darkwind

I need to work I'm always spending
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.038
Поени од реакции
1
drushtvo da ama muzikata mi e dosta bitna
ako ne mi stima muzikata nemozam dobro da si pominam pa kolku i da mi e ok drustvoto
 

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
Па за едно излегување пред се битно е друштвото нормално, но сепак кај и да се иде во некој локал игра и музиката некоја улога, треба и музиката да е добра и погодена за да си поминам убаво.
Пример идеш у кафана и музиката таму е турбо фолк, а ја највише мразам турбо фолк, без разлика на друштвото кое е со мене нема да си поминам убаво, ондак ќе треба да сум стуб ептен, со големи количини на алкохол за да преживеам таму. :pos:
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.176
Поени од реакции
106
Epa koga ke fatis od drustvo ,pa raspolozenie od doma so kakFo si izlegol , muzika isto Obozavam R&B and Rap .. itn
 

John Doe

Not handsome enough to tempt me
Член од
29 мај 2007
Мислења
784
Поени од реакции
7
1. Друштво
2. Околина (Луѓе) / Музика
 
Ч

Чек Он Ит

Гостин
Ама хелооооооооооу се разбира ми е битна музиката, местото, околината(луѓето, без ретардуси и напалени педофили по можност плизззз), ама друштвото е најбитно, ако немам друштво асално се отишло во вода. Ако треба во тревишта ќе седам, нема да слушам музика, ама друштвото за искачање не го менвим. :bil:
 

inquisitor

ИДИОТ
Член од
22 март 2007
Мислења
833
Поени од реакции
3
друштвото.. после доаѓа се останато!
 
Член од
23 март 2007
Мислења
2.370
Поени од реакции
61
Posle drustvoto so koe izleguvam dosta vazen mi e ambientot kade raat ke gustiram:back:
 
Член од
19 март 2007
Мислења
6.574
Поени од реакции
163
Друштвото нормално, каде ќе излезам и не е толку битно, ако имам добро друштво .......
 

JuveFan

Џабарлак
Член од
11 мај 2006
Мислења
918
Поени од реакции
7
Скулгрл напиша:
Никогаш не сум можела да разберам како може расположението за време на провод да зависи од алкохолот. Демек ако не се напијам било што, нема добро да си поминам.
Не е работата дека, ако не се напише нема убаво да си поминеш. Алкохолот за време на излегување ти е како јаготката на шлагот. Мораш малку да се опуштиш и да си се возиш all night long :)
 

Buterfly

*Just Fabulous*
Член од
4 јули 2006
Мислења
4.616
Поени од реакции
114
Pa najbitno e drustvoto, bez razlika kolku sme, tuku koi sme:) nekogas so drugarka izleguvame samo nie dve ama super i pominuvame, naj naj! bitna e i muzikata, sakam nesto na koe ke mozam da densam, sega za vkusovi ne sakam da raspravam, lugeto okolu mene ne mi se bitni koi se i sto se. Znaci kvalitetno drustvo i dobro muzice:)
 

Marchence

In love with Ssss
Член од
17 мај 2007
Мислења
483
Поени од реакции
1
-drustvo
-mesto
- muabet
- se razbira da nema debili koi izlegle da zjapaat i da se pijancat.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom