Што би направиле за да ви се врати партнерот?

don PASCAL

Tne last Don Protected By the Mafia..
Член од
2 октомври 2007
Мислења
647
Поени од реакции
19
моментално на се сум потготвен само да ми се врати :toe::toe:
 

BliND

Raptus regaliter...
Член од
16 јануари 2006
Мислења
3.963
Поени од реакции
361
Зависно од партнерот .
Партнерот кој го имам сега , би направил буквално се за да ми се врати (за среќа не сум го изгубил :back:)
 

*pumpkin*

addicted to blue
Член од
28 август 2008
Мислења
716
Поени од реакции
23
Ако навистина го сакам- ќе му докажам, па после негово си е!!!!!!!
 
Член од
29 август 2008
Мислења
2.646
Поени од реакции
931
Зависно од прочината поради која сме се раставиле. Моментално ми е супер и би направил буквално се доколку е моја вина што сум го изгубил во спротивно го намалуваме списокот на работи кои би ги направил да ми се врати. Како и да е не размислувам сега воопшто за тоа зашто не планирам а и не сакам да се случи тоа.
 
Член од
29 август 2008
Мислења
91
Поени од реакции
0
ova go imam slusnato od mnogu maski:( ama kako nie ke znaeme deka ste zainteresirani za nas,ako setate nonstop so drugi,iskacate,ne ni se javuvate za da ne vidime deka vi znacime...?treba da gatame??
inace jas se bi napravila za nekoj sto go sakam.jas sum mnogu gorda licnost ama za nekoj sto mi znaci gazam se pred sebe i se trudam da mu dadam do znaenje deka go sakam ama ako i posle toa ne me saka... Ke stradam malce i ke mi pomine...za dooooolgo,dolgo vreme:smrk imam izgubeno nekoj sto go sakam,sto ne mu imav ni kazano ni dokazano kolku go sakam i mi znaci:smrk se trudam da ne ja povtoram taa greska
treba da se potrudis za onoj sto go sakas,a ne da cekas od nego se.poubava ke bide vrskata posle toa ako i dvajcata ste vlozile trud vo nea:uopliuyt

Almajt nane vie zenskite koga ke doznaete kolku ni znacite se opustate i si velite sto ke mu kazuvam jas tolku na nego deka mi znaci koga toj me mene saka i itn.A vie se opustate i si velite sekogas ima bolje a potoa se izgorite i velite eeee ovoj budala sto mu praviv jas a kolku mu znacev a si igrav so nego.... no comment za zenski bez cuvstva:tapp: bi gi tepal site sto gi izigruvaat dobrite maski a pred drugi se pravat vila marija ili sto ti ja znam...
 

Lorddd

Титула - Лорд
Член од
18 март 2007
Мислења
1.067
Поени од реакции
53
Ако била моја грешка, и ако ја сакам, се би направил да ја вратам, на се сум спремен. А пак да ја сакам, а да не е моја грешка, би се замислил малце.
 

babydol

Copy...
Член од
15 јули 2008
Мислења
1.561
Поени од реакции
92
Ако е моја грешката би направила многу за да го вратам, но ако не е и сум била повредена , не би направила ништо, би чекала да направи тој иакао сметам дека никогаш не би попуштил!
 

sweet girl***

I wish that...
Член од
4 октомври 2008
Мислења
310
Поени од реакции
10
jas bi napravila se za da mi se vrati toj so go sakam no samo ako vredi da napravam se za nego
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
Зависно од партнерот .
Партнерот кој го имам сега , би направил буквално се за да ми се врати (за среќа не сум го изгубил :back:)
моментално на се сум потготвен само да ми се врати :toe::toe:
Ако била моја грешка, и ако ја сакам, се би направил да ја вратам, на се сум спремен. А пак да ја сакам, а да не е моја грешка, би се замислил малце.
би направил баш СЕ !
jas bi napravila se za da mi se vrati toj so go sakam no samo ako vredi da napravam se za nego
Како тоа СЕ бе, луѓе? Баш се би направиле?

Би убиле човек, би лижеле под, би лапнале жаба, би скокале од мост, би смениле личен опис, би иделе пешки до Нов Зеланд? :icon_lol:

Би се понижувале себеси, би се негирале, би правеле работи кои не ви се допаѓаат, би се промениле и би станале луѓе кои не сакате да бидете, би дале се што имате, би се жртвувале туку така?

За никого не се прави се, ама баш се, во права смисла на зборот. Добро е што повеќето од вас веројатно не го мислите буквално СЕ. :wink:
 

ada

Модератор! ок?
Член од
21 август 2006
Мислења
5.706
Поени од реакции
566
У екстремни случаи би плачела и лажела.
И тука завршуваат моите обиди.
 

Illusionist

Осквернатор
Член од
15 јануари 2008
Мислења
49
Поени од реакции
0
Искрено нишо не би напраил, колку и да осеќам нешо за неа. Никад у живот не сум се враќал на старо, ако више раскинам готово КРАЈ. ај сеа сакам сеа нејќам играчки ќе си играме. е не иде тоа така. па и моја да била грешката исто ми се фаќа. малце злобно али јебеш га :pos2:
 

Kim

Член од
5 август 2008
Мислења
12
Поени од реакции
0
би излегла со него и би се потрудила да го начукам:pos2:
нема везе така би го вратила не една вечер
 
Член од
5 август 2009
Мислења
32
Поени од реакции
3
Буквално ништо не би напраила, се водам по поговорката Ако ти се врати твој е, ако не никогаш и не бил,,,така да ! ај донт гив а шит ! а и кој фактор е он ја да го молам да се врати...Уствари ако си згрешил у реду е да се извиниш али ако он згрешил нека оди у 3 П.М. шо друго да кажам :uvo:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom