Што антивирус користите?

Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.073
Дајте ми некој добар антивирус .... една год не користам никаков ама мислам дека е време :)
 
Член од
22 февруари 2007
Мислења
7.076
Поени од реакции
1.940
ХАХАХАХАХАХА Касперски!!!! Тоа друже не е ни антивирус бе, ништо не е. Бит Дефендерот е кул, ама не е на ниво со НОД32 и Симантек Корпорејт, уствари можда и е.
Kasperski e daleku najdobriot AV so go znam- mal problem mnogu go cedi procesorot ramot vo posledno vreme i e spor.
Bit Difender - E gjubre, isto ko da nemas antivirus, niti zema resursi niti raboti nesto
Nod32 - sekoja cest
 

smole

Ѕверотилук
Член од
26 јануари 2007
Мислења
1.698
Поени од реакции
288
Nod 32,и на startup зима 2 минути,има да му дадам клоца набрзо.
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
259
Поени од реакции
4
ХАХАХАХАХАХА Касперски!!!! Тоа друже не е ни антивирус бе, ништо не е. Бит Дефендерот е кул, ама не е на ниво со НОД32 и Симантек Корпорејт, уствари можда и е.
Coek gi iam koristeno site gore sto gi nabrojav i kaspersky-to se pokaza najdobar. Bashka imas dlaboki reviews na internet so sva i svashta prochitaj kje si vidish. Znam deka e tachno. Imav nod32 i kaspersky edno po drugo gi menjav i kasperskyto beshe bolje, samo sto nodot e pomalce cica ram, a kaspersky pobrzo skenira. sea go iam nodot zaso kaspersky teshko e licence key da najdam chesto go blacklistuvaat, me mrzi da se umaram da baram drug.
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Eset Smart Security. Samo pocekajte da izleze Final verzija od fixot.
 
Член од
18 април 2007
Мислења
372
Поени од реакции
32
nod 32 ne brani voopsto , po nego duri i besplatniot avg najde 7 trojanci i 1 virus
(bilo koj nod zboram , sum gi probal site)
 

Sephiroth

One-winged angel
Член од
28 април 2006
Мислења
4.034
Поени од реакции
130
nod 32 ne brani voopsto , po nego duri i besplatniot avg najde 7 trojanci i 1 virus
(bilo koj nod zboram , sum gi probal site)
Се кладам дека биле лажни тревоги, али ти ионака си ги избришал без да испиташ.
 
Член од
7 март 2007
Мислења
197
Поени од реакции
12
веќе 2 години користев ZONE ALARM и е супер антивирус пакет, а моментално сум на Kaspersky ( дека ми го снимија од сервис) али гледам добар е, а и не излегуваат прозорчиња за известување како кај зоналармот кои знаеја да одат на нервози.
 

KINDER

Манчестеристратор
Член од
28 јануари 2007
Мислења
2.434
Поени од реакции
45
Nod 32 ...моментално
 

Th3 Reap3r

Soul On Fire
Член од
24 август 2007
Мислења
378
Поени од реакции
7
Ја користев до сега Zone Alarm кога го инсталирав NOD32 и кога го скенирав ми најде 10 вируси а сега со NOD32 не сум сретнал вирус во комјутерот мислам дека NOD32 сега за сега е најдобар според мене.:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom