Шмекање...

Шмекерот

Еден и единствен
Член од
24 мај 2008
Мислења
1.767
Поени од реакции
384
Да Баварец! Книгата така се вика. Ве забележувам јас постојано. Ќе престанам со пишување на темава за да ви оставам вас простор. Јас и онака шмекам по други теми па и овде некако не иде...оваа тема ја отворив за вас. Покрај тоа што ќе раскажете...ве молам...еве на пример ако има хемија некоја помеѓу некој форумџија и форумџика. Ве молам не потиснувајте и флертајте и шмекајте на темава...
 

MileJebo

Complete
Член од
7 декември 2008
Мислења
231
Поени од реакции
41
Сеа, јас ќе ви кажам една шмекерска ситуација. Беше петок навечер, бевме во една дискотека, и јас решив да идам да шмекнам нешо со еден другар. И така како шо ja скенирам популацијата во дискотеката, здогледувам една девојка-BOOMBA, стварно беше лепотица. Арно ама ме фати неочекувана трема сега како да ја шмекнам?!?!? Но некако се прибрав и се потсетив на советите од опасниот форумџија Шмекерот, кој во тој момент беа добредојдени. И така ја собрав храброст и тргнувам кон целта, и во тој момент она ме здогледува и јас и давам еден шмек поглед... и стигнувам до неа и викам: Срце да не ја вртиме многу работава, да не разменуваме плунки, разни убави беспотреби зборови, и допири да преминеме веднаш на sex. И оваа ме гледа така со бесен поглед, спремна да ми ја влепи една, арно ама другарката шо беше до неа и рече абе изглеа овој бил на часови кај шмекерот! И тогаш како да се препороди девојкава ејјј, зачудувачки блесна, се насмеа, и светнаа очињата англески, можам слободно да кажам беше девојката тотално шмекната од самото тоа што нејзината другарка го изговори името Шмекерот! WOW невидена работа еј. И тогаш ме грабна и падна незаборавно,жестоко,лудо ебење пред цела дискотека. Браоооос! Бе шмекер, сега си добив кривична пријава за секс на јавно место, во стек со нарушување на јавниот ред и мир. Затоа деца внимателно со советите од Шмекерот за шмекање, a посебно внимание за името, односно репутацијата на проф. Шмекер, голема е веројатноста да шмекнете некој/а тотално, и да ви бара ебенка на јавно место.Затоа ќе го замолам Шмекерот, доколку е во можност да ни даде некој превентивен совет како да се заштитиме од неговата огромна репутација што ја поседува, и што ја пренесува на секој негов ученик? Бидејќи, некои ученици не се стигнати сеуште до тој Levell, со еден недвосмислен шмек, да ебат на јавно место и да не плаќаат казни, како опасниот шмекер тако звани Шмекерот. :pos2:
 

Шмекерот

Еден и единствен
Член од
24 мај 2008
Мислења
1.767
Поени од реакции
384
За Миле Јебо
Прекрасно раскажан шмек! Посебно ме радува што ете си се сетил на мене и моите постеви и си го наострил шмекот и си стигнал уште од прва на лице место до целта - ебење! Си пристапил отврено онака со реплики Срце ова она све тоа...Си забораил и дали со самиот тој муабет би изгледало сељачки или не! Си бил сконцентриран на девојката и си вадел максимум од себе да бидеш оригинален! тоа е добро...
Си избегнал вруќ шамар...но ете имала она некоја другарка шо чула за мене или сум ја шмекнал па искоментирала и си добил у ефекат. Инаку ова со ебењево не ме изненадува. Тоа е моќта на мојот шмек кој го пренесувам на вас моите ученици за да полесно утре девојките да ги рашират нозете за вас :) Второ...твојот ник е МилеЈебо...така да ако јас шмекам тогаш ти ко Јебо нормално е да Јебеш :)...Кривичната пријава за нарушување ред и мир ми е многу жал. Си требал да исконтролираш. :) деца...остајте го Миле Јебо вие убаво ако сте решиле да ме слушате ќе ме слушате :) И ќе се контролирате после шмекот коа некоја ќе ви побара секс најкултурно ја носиш на некое шмек место. Но ако сакате да бидете егоцентрични или се палите на секс на јавно место слободно изебете се!...тоа е веќе ваш стил..тука јас не можам да се мешам!
Видете...нема потреба да се заштитувате од мојата репутација. Мојата репутација може да ви донесе само уште повеќе поени. Гледајте вие да се заштите со тоа што ќе имате кондоми ако дојде до секс. Миле Јебо за оваа шмек сторија ти имаш од мене 5+ за полугодие.
 

ice_cube

The SexX.
Член од
16 јули 2008
Мислења
2.240
Поени од реакции
309
Вечер излагам, па ваљда ке падне некој шмек.:vozbud:
Ајде нека пише некој нешто, западна темава :(
 

Bavarecot

Доле Влада !!!
Член од
4 март 2008
Мислења
2.813
Поени од реакции
358
Неуспешен шмек од моја страна, не ми се верува. Уствари шмекот беше идеално изведен со сите примеси на заведување ама девојкава глумеше америчка пи*ка, и ништо не бидна, посрамежлива и немам видено до сега. Си седам во кафичов со едни другари и она исто така со една другарка беше на сепаре па малце поиграа па па седнаа, и и фрлам ја шмекови у мој стил:wink::wink:. Сите сигнали ми ги даде се смешка ме гледаше, и приоѓам, се запознавме, муабет вамте тамте, јас малце под дејство и наеднаш девојкава се олади ово оно почна со другарка и да се смешкаат на страна и се изнервирав право да ти кажам и ја баталив. Мислеше ќе се лигавам до сабајле покрај неа. Она мене, а никат не сум ја терал ролка да носи:pos2::pos2::pos2:
Ај вечер договорено е за со други рипки па ќе видиме дали ќе одолеат.
 

Шмекерот

Еден и единствен
Член од
24 мај 2008
Мислења
1.767
Поени од реакции
384
Неуспешен шмек од моја страна, не ми се верува. Уствари шмекот беше идеално изведен со сите примеси на заведување ама девојкава глумеше америчка пи*ка, и ништо не бидна, посрамежлива и немам видено до сега. Си седам во кафичов со едни другари и она исто така со една другарка беше на сепаре па малце поиграа па па седнаа, и и фрлам ја шмекови у мој стил:wink::wink:. Сите сигнали ми ги даде се смешка ме гледаше, и приоѓам, се запознавме, муабет вамте тамте, јас малце под дејство и наеднаш девојкава се олади ово оно почна со другарка и да се смешкаат на страна и се изнервирав право да ти кажам и ја баталив. Мислеше ќе се лигавам до сабајле покрај неа. Она мене, а никат не сум ја терал ролка да носи:pos2::pos2::pos2:
Ај вечер договорено е за со други рипки па ќе видиме дали ќе одолеат.
Ахх...битно ти си завршил работа. Си пробал. Она изгубила :)....
Има луѓе коишто не го ценат шмекот :) Можее била срамежливка...пред друштво. Така да тука не се откажувај...јави и се и излези на само со неа...и мислам дека поизгледни ќе ти бидат шансите. Но...ако е американ пуси како шо викаш...ондак и викаш само шмек офф и фрлаш трската по нови риби како шо си викаш самиот.
 

girlll

§įмθπŞ ďª φΪШ
Член од
28 јануари 2007
Мислења
3.418
Поени од реакции
111
А шо као форумџија и форумџика се имаат шмекано по темава? На која стр да се посмеам? :)
 

Bavarecot

Доле Влада !!!
Член од
4 март 2008
Мислења
2.813
Поени од реакции
358
А шо као форумџија и форумџика се имаат шмекано по темава? На која стр да се посмеам? :)
Не бре девојко. Темава ти е да опишеш свое шмек искуство што си го доживеала, или што сакаш да го доживееш, ако не употребија фантазијата.:smir:
 

girlll

§įмθπŞ ďª φΪШ
Член од
28 јануари 2007
Мислења
3.418
Поени од реакции
111
А може да го прашам Шмекерот нешто?
Што подразбираш ти поточно под шмекање?
Само флерт или говор на телото како понуда за секс/мување бла бла?
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
А може да го прашам Шмекерот нешто?
Што подразбираш ти поточно под шмекање?
Само флерт или говор на телото како понуда за секс/мување бла бла?
Тоа не се опишуе, тоа треба да се доживее :)

Али ипак Шмекерот си игра според некои негови правила и ја тука не му се мешам , за многу работи е у право али несекогаш шмекот е успешен...
 

#LakersMK

iChangeWorlds
Член од
31 јули 2008
Мислења
1.326
Поени од реакции
250
А може да го прашам Шмекерот нешто?
Што подразбираш ти поточно под шмекање?
Само флерт или говор на телото како понуда за секс/мување бла бла?
мала,коа ќе доживееш се ќе ти стане јасно...:wink:
хехе
 

Шмекерот

Еден и единствен
Член од
24 мај 2008
Мислења
1.767
Поени од реакции
384
Гирл...не можам веќе да објаснувам што е шмекот според мене. Па добро бе девојко...имам над 800 поста издрвено за шмекот у секаква ситуација во животот. Сум прикажал 100 пати до сеа у теорија...сеа извини ме мрзи да ти објаснувам. На некоја од следните собиранки...ќе те шмекнам и ќе ја сфатиш суштината на шмекањето!...
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.567
Поени од реакции
6.696
LONG LIVE THE SHMEKER! (вчера го видов како шмекаше во еден кафич)
 

kjara

Самовилата
Член од
1 март 2007
Мислења
666
Поени од реакции
1.424
Najbolji shmek e: dechko i vika na devojka "Sh'c mala za kolku go lizhesh?", a ovaa mu vika "Mrsh bre seljak eden!", a ovoj i vika "Mislev sladoledot...."! Ili ovoj: dechko i vika na devojka (ova se odnesuva za tie u osnovno ili u sredno) "Sakash da se fatime?", a ovaa se misli kako da go odbie da ne bide epten apla i mu vika "Nemozham iam za uchenje!".
A najbolji shmek do sea mi e od filmon so Toni Montana koa ovoj im igrashe so jazikot (demek toa pushtanje - shmekanje) hahahaha ZAKON!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom