Швалерисување....

Статус
Затворена за нови мислења.

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.475
Поени од реакции
16.086
Имаше и едн Бендовер на форум.Памтиш ли га?

Добро како можете сс дупли профили.
Па Говинда сам себе се цитира еј.

Боље да ме изневериф, него да иам дупли профил,друг, треќ, лајкови сам на себе, самоцитирање.
И тој људи у године.

:kafence:
Овој му е треќ профил. Ја не знам какво нарушување треба да имаш за да имаш три профила што глумив три различити личности, а уствари си една?!
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.698
Поени од реакции
9.537
Имаше и едн Бендовер на форум.Памтиш ли га?

Добро како можете сс дупли профили.
Па Говинда сам себе се цитира еј.

Боље да ме изневериф, него да иам дупли профил,друг, треќ, лајкови сам на себе, самоцитирање.
И тој људи у године.

:kafence:
A ti pa kako od dudinka da si padnaa....100 godini li imas, ebago:anco:
Автоматски споено мислење:

Овој му е треќ профил. Ја не знам какво нарушување треба да имаш за да имаш три профил што глумив три различити личности, а уствари си една?!
A oti kaj tebe pisuva Psihijatriski slucaj!?
 

Don Huan

Alter Ego
Член од
12 јануари 2020
Мислења
256
Поени од реакции
333
Овој му е треќ профил. Ја не знам какво нарушување треба да имаш за да имаш три профила што глумив три различити личности, а уствари си една?!
Ти си ми брату триесет и шести профил. И да бидам искрен воопшто несум горд на тебе.
Апсолутно е неромантично да си психијатриски случај.
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.475
Поени од реакции
16.086
Ти си ми брату триесет и шести профил. И да бидам искрен воопшто несум горд на тебе.
Апсолутно е неромантично да си психијатриски случај.
Па нема поголем психијатријски случај од тебе на форумов. Ова психичко нарушување ни Зигмунд Фројд не може да го разјасни.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.119
Поени од реакции
16.586
Слушај....ти си добар материјал за женачка, тебе кој ќе те земе аир ќе види. Нема да шврљаш многу.....до душа ќе прокоцкаш се што има ама нема везе :D
Боже пази, нема да шврљам ама за друго па нека му ја мисли, пуно коштам за други работи :ROFLMAO:
 
Член од
7 ноември 2011
Мислења
2.959
Поени од реакции
3.664
Боже пази, нема да шврљам ама за друго па нека му ја мисли, пуно коштам за други работи :ROFLMAO:
Па супер си. Што е за пари работата лесно се средува, арчи ги мајчините, ама ако му дајш на друг тоа после и сите пари на светот не го исправаат.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.119
Поени од реакции
16.586
Па супер си. Што е за пари работата лесно се средува, арчи ги мајчините, ама ако му дајш на друг тоа после и сите пари на светот не го исправаат.
Абе не мислев само на финансии, и нерви од поќе треба да има и ред др работи :pipi:
 
Член од
7 ноември 2011
Мислења
2.959
Поени од реакции
3.664
Абе не мислев само на финансии, и нерви од поќе треба да има и ред др работи :pipi:
Се ке издржи човек, и парите и нервите се за арчење. Само не чепкајте у срце и понос. Џабе ти и нерви и сите пари на светот ако саканата ти удре чивија... нема живот после таков дебакл.
 
Член од
29 јуни 2018
Мислења
3.470
Поени од реакции
5.472
Овој му е треќ профил. Ја не знам какво нарушување треба да имаш за да имаш три профила што глумив три различити личности, а уствари си една?!
Па брат, за секоја жена по еден профил.
Автоматски споено мислење:

Боже пази, нема да шврљам ама за друго па нека му ја мисли, пуно коштам за други работи :ROFLMAO:
Ама затоа која среќа ја носиш човече... :smirce:
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.585
Поени од реакции
38.729
Има една висока фаза у просветлењето - шејпшифтер, или во поновата литература го викаат Говинда левел оф кончснес - д сајдефект оф д рут чакра овереклокинг.
зошто го хејташ говинда? Тоа е многу неромантично од твоја страна
 

Don Huan

Alter Ego
Член од
12 јануари 2020
Мислења
256
Поени од реакции
333
зошто го хејташ говинда? Тоа е многу неромантично од твоја страна
Јас сенсам дека напротив, тоа е неговиот израз на љубов према неговиот мистичен гуру.
А кај што има љубов има и романтика.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom