Швалерисување....

Статус
Затворена за нови мислења.

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.223
Поени од реакции
78.804
дур не сте венчани, не се важи како изневерување
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Ти си ми брату триесет и шести профил. И да бидам искрен воопшто несум горд на тебе.
Апсолутно е неромантично да си психијатриски случај.
Не, навистина, интересна забелешка има @Sasa Ilic . Зошто пишуваш од иста адреса со Govinda?
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.478
Поени од реакции
16.096
A ti pa kako od dudinka da si padnaa....100 godini li imas, ebago:anco:
Автоматски споено мислење:


A oti kaj tebe pisuva Psihijatriski slucaj!?
Овакој, тебе ич пичка да не ти чуе како сам ја потпишан. Можу да се потпишу испод и како Џек МЕвосек и како Џони Синс и како женско, а можу и како Адолф Хитлер. Ако ви е репер кој какв е човек и кој какв е у главу његов потпис на профил, ондак немам речи.
 
Член од
30 октомври 2020
Мислења
1.465
Поени од реакции
2.931
Ај да прашам, ова со Агда што се сакаме по камери, швалерисување се смета?
Доколку твојот сопруг,и нејзиниот, немаат ништо против, тогаш не само што не е, туку е и одличен зачин во вашиот секс лајф. Доколку се криете и за вашата страст знаете само вие, тогаш Е, и плус не сте фер према сопружниците бидејќи ние мажите баш сакаме нашите сопруги да јавно си ја обелоденат бисексуалната страна, бракот добива нова димензија, на швалерка никогаш нема да помислиме.
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.478
Поени од реакции
16.096
Ај да прашам, ова со Агда што се сакаме по камери, швалерисување се смета?
Еден директор на гимназија од еден град во Македонија на камера лајв го вадеше пред некоја рандом жена, небитно. Сега го деградираа во професор.
 
Член од
10 јули 2018
Мислења
1.227
Поени од реакции
1.870
Еден директор на гимназија од еден град во Македонија на камера лајв го вадеше пред некоја рандом жена, небитно. Сега го деградираа во професор.
Brat klasan mi bese.
 
Член од
7 декември 2019
Мислења
4.633
Поени од реакции
8.205
Овој му е треќ профил. Ја не знам какво нарушување треба да имаш за да имаш три профила што глумив три различити личности, а уствари си една?!
Може му се бе батка! До скоро се знаеше за подвоена личност, еве ти га Говинда е надграња на сФе што е мрдало у психологију и психоанализу! Изволте забављај се :D
 
Член од
21 септември 2016
Мислења
831
Поени од реакции
1.135
Може му се бе батка! До скоро се знаеше за подвоена личност, еве ти га Говинда е надграња на сФе што е мрдало у психологију и психоанализу! Изволте забављај се :D
Multiple personality disorder :pos:
 
Член од
7 декември 2019
Мислења
4.633
Поени од реакции
8.205
Sto mislis, deka onoj so voltine e podobar!?
@DzontravolTra ...nema volta a za ona drugoto, uste potesko?
Uste li ne ti ponudi brak?
Џонтра, ако не си понудил до сега немој синко ни во иднина! Која карма ќе ти носи некој што се расправа со болни по цел ден! Што пациенти, што колеги:pos:
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.783
Поени од реакции
15.397
Еден директор на гимназија од еден град во Македонија на камера лајв го вадеше пред некоја рандом жена, небитно. Сега го деградираа во професор.
Ќути ја што директор не станав.....
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom