Швалерисување....

Статус
Затворена за нови мислења.

perez9

расипано јајце
Член од
30 декември 2013
Мислења
1.041
Поени од реакции
990
Дали не сте можела да се воздржите од нечија физичка привлечност, па сте шарале на страна, или па од проблеми во врската ?
Што мислите за ова, дали би биле со некој само за секс ?
Што е за вас швалерисување?
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
Што има врска втората реченица со швалерај? Мислиш на тоа да имаш секс со некој додека си во некој во врска или општо?
 

perez9

расипано јајце
Член од
30 декември 2013
Мислења
1.041
Поени од реакции
990
Што има врска втората реченица со швалерај? Мислиш на тоа да имаш секс со некој додека си во некој во врска или општо?
Да, за што друго би бил со тебе освен за секс ако веќе е во некаква веза.
 

GordonGoldader

Brother Nature
Член од
18 јануари 2014
Мислења
445
Поени од реакции
599
За мене да сум у врска или брак, не и не, не шврљам настрана. Нешо шо не опростувам е мамење.

Али би било ептен лицемерно, пошо сум имал 2-3 пати секс со жени кои се во брак... :rolleyes:
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
32.391
Поени од реакции
36.504
http://forum.kajgana.com/threads/Швалер-ка.31883/page-10

Сум го имал, го имам и ќе го имам истото мислење што се однесува до швалерисувањето.

Неможам да ги сфатам тие таквите кои имаат швалерка/швалер. Прво прават прељуба, во грев влегуваат. Потоа незнам како имаат душа тоа да го направат знаејќи дека имаат некој кој нив ги сака, знаејќи дека имаат семејство............., а ако мислат дека тоа никогаш нема да се дознае, се излажале;):)
 
Т

Триптико

Гостин
Дали не сте можела да се воздржите од нечија физичка привлечност, па сте шарале на страна, или па од проблеми во врската ?
Што мислите за ова, дали би биле со некој само за секс ?
Што е за вас швалерисување?
Не.
Да, сум бил со некоја само за секс.
Глупирање и губење свое и туѓо време.
 

Dr.House

Аудиофил
Член од
18 февруари 2010
Мислења
2.546
Поени од реакции
3.845
За мене да сум у врска или брак, не и не, не шврљам настрана. Нешо шо не опростувам е мамење.

Али би било ептен лицемерно, пошо сум имал 2-3 пати секс со жени кои се во брак... :rolleyes:
Која иронија ти е аватаров со мислењево, ако си го гледал Enemy знаеш за што ти зборувам :D
 

Broda

Ijackhammer.
Член од
6 февруари 2013
Мислења
259
Поени од реакции
141
Додека си млад/а делува забавно, интересно, возбудливо и тн. Со тек на време(и години) станува отров за душата.
 

парва

errorhead
Член од
12 јуни 2014
Мислења
3.433
Поени од реакции
19.635
Што е шфаљерисување?

Toј ти е кд чика Анчо ке гу изневери дињу сс лубеницу:icon_mrgr:
Ама сигурно га стра да не га кљукне петле за куре.

А полошо од шфаљерку е само трудна шфаљерка.
 
Член од
28 декември 2012
Мислења
119
Поени од реакции
67
vaka sea u kratka verzija ke objasnam imam sex shop moj no ke vi kazam edna tajna svaleraj ne go pravat samo zenite tuku i mazite ne deka ja izmislile toplata voda no znaete koga nekoj ke dojde od vukojebina ne prozivean i koga ke mu dade telefon so kamera fb i lap topce misli deka e gospodar na svetot .by the way sega ziveeme vo virtuelen svet sekoj e kolku tolku pismen da odgovori na mail poraka ii na povik.siromastijata i globalnata ludnica narecena fb gi zbuni lugjeto i tie solo i tie vo brak i vo vrski tipicen primer sedis na fb i gledas nekoja poubava od tvojata devojka so ke pravis ke apstinirasa a da ne i lajknes slika ili i pises komentar ili poraka se poglednuvas vo ogledalo i veli a sto ne bi moglo da e moja a i taa kutra napatena dusa od drugata strana odjebana od svetot malku sminka i pudricka zboruvame sepak za solo devojka na taa koja nikoj ne ni ja gleda po ulica,dobiva maleckata duzina komplimenti od covek koj ima semejstvo i prifakja seks dali za pari ili za sponzorstvo toa veke e poseduvanje na taa devojka sto ne znaci deka ona nema da si proba ui na drug da mu vrzi leptir masna .
a mazenite zeni ne zadovolni od svoite postojani partneri koi nenormalno se ocajni za podobra i pomlada cekaat vo zaseda kao demek oni posveteni na domot i na mrafka ne gazat CITIRAAT deka se vo brak no koga nekoj so malku poveke razvien IQ ke im objasni preku laga deka se seksi bombadeka zasluzvaat avanturi provod sepak imale vreme togas tie ocajni domakinki se pretvoraat vo toa sto se go ebat i brakot i semejstvoto i deca i sve ostanato KUR vo glava i nisto pojke .
e togas iskusnite manipulatori tekstopisci i mangupi ne i davaat do znacenje no samite zeni go bombardiraat i na prvite 10 minuti od razgovorot so takvi voobrazeni OROSPII padjaat tie diskretni sredbi ne radi korist ne radi nesto duri i samite mladi momci se vo korist znaat za picka deka veke ja imaat i pocnuvaat da ja topat kako santa led se sto ima vredno tipkata ulozuva go FINANSIRA toa kure dodeka doma se ponasa kako dusegriznicka pa daj be do kade otisol coveckiot um .
iskreno da se legne so nekoja ako nema hemija ili so nekoj e isto ko da si otisol vo toalet i go drkas ili masturbiras samo da si ja zadovolist zelbata za orgazam..
ne mi precat naprotiv ocekuvam se poveke da se poremetuva ovaa mala izgubena zemja so polupismen narod na koj sto sekoj den mu e nova godina.i ne zaboravajte na sekoe cudo mu doadja krajot koga togas no koga ke dojdete do tocka na vrienie i svatite deka od vas bara kes bara da napravite golem cekor zavrtete se i pocnete nov ciklus nikogas pravo ime grad i godini ne kazuvajte sepak samo taka ke mozete vo sekoe vreme da ja ebete od sekoj mozen agol i da nema argument za reakcija. pozdrav i srekna vi nova godina dragi kajgandzii
 
Член од
19 декември 2014
Мислења
51
Поени од реакции
52
vaka sea u kratka verzija ke objasnam imam sex shop moj no ke vi kazam edna tajna svaleraj ne go pravat samo zenite tuku i mazite ne deka ja izmislile toplata voda no znaete koga nekoj ke dojde od vukojebina ne prozivean i koga ke mu dade telefon so kamera fb i lap topce misli deka e gospodar na svetot .by the way sega ziveeme vo virtuelen svet sekoj e kolku tolku pismen da odgovori na mail poraka ii na povik.siromastijata i globalnata ludnica narecena fb gi zbuni lugjeto i tie solo i tie vo brak i vo vrski tipicen primer sedis na fb i gledas nekoja poubava od tvojata devojka so ke pravis ke apstinirasa a da ne i lajknes slika ili i pises komentar ili poraka se poglednuvas vo ogledalo i veli a sto ne bi moglo da e moja a i taa kutra napatena dusa od drugata strana odjebana od svetot malku sminka i pudricka zboruvame sepak za solo devojka na taa koja nikoj ne ni ja gleda po ulica,dobiva maleckata duzina komplimenti od covek koj ima semejstvo i prifakja seks dali za pari ili za sponzorstvo toa veke e poseduvanje na taa devojka sto ne znaci deka ona nema da si proba ui na drug da mu vrzi leptir masna .
a mazenite zeni ne zadovolni od svoite postojani partneri koi nenormalno se ocajni za podobra i pomlada cekaat vo zaseda kao demek oni posveteni na domot i na mrafka ne gazat CITIRAAT deka se vo brak no koga nekoj so malku poveke razvien IQ ke im objasni preku laga deka se seksi bombadeka zasluzvaat avanturi provod sepak imale vreme togas tie ocajni domakinki se pretvoraat vo toa sto se go ebat i brakot i semejstvoto i deca i sve ostanato KUR vo glava i nisto pojke .
e togas iskusnite manipulatori tekstopisci i mangupi ne i davaat do znacenje no samite zeni go bombardiraat i na prvite 10 minuti od razgovorot so takvi voobrazeni OROSPII padjaat tie diskretni sredbi ne radi korist ne radi nesto duri i samite mladi momci se vo korist znaat za picka deka veke ja imaat i pocnuvaat da ja topat kako santa led se sto ima vredno tipkata ulozuva go FINANSIRA toa kure dodeka doma se ponasa kako dusegriznicka pa daj be do kade otisol coveckiot um .
iskreno da se legne so nekoja ako nema hemija ili so nekoj e isto ko da si otisol vo toalet i go drkas ili masturbiras samo da si ja zadovolist zelbata za orgazam..
ne mi precat naprotiv ocekuvam se poveke da se poremetuva ovaa mala izgubena zemja so polupismen narod na koj sto sekoj den mu e nova godina.i ne zaboravajte na sekoe cudo mu doadja krajot koga togas no koga ke dojdete do tocka na vrienie i svatite deka od vas bara kes bara da napravite golem cekor zavrtete se i pocnete nov ciklus nikogas pravo ime grad i godini ne kazuvajte sepak samo taka ke mozete vo sekoe vreme da ja ebete od sekoj mozen agol i da nema argument za reakcija. pozdrav i srekna vi nova godina dragi kajgandzii

Ебачиште прва класа си се гледа тоа од километар. Не си како клошарите кои погоре сам ги опиша. Сигурно се криеш од жена ти во темен подрум додека го пишуваш најебачкиот пост во твојот живот.

Швалер/ка курва за без пари.
 
Член од
28 декември 2012
Мислења
119
Поени од реакции
67
dovolno dobro go imam prostudirano coveckiot um i posebno zenskiot .. i tocno znam koja sto saka i kako saka a ako ne ti bev interesen nemaase da mi se obesis i repliciras by the way so ne tie jasno ili sakas da ti dadam kontakt tel pa da vidis dali sum ili ne sum toa sto me izreklamira .... i ne sudi za necivi postapki i ne se pravi vidovita ako nesto ne ti e jasno prasaj a toa deka mazenite se ebat kako pastrmki vo zima e fakt i bez komentar znaci ako ne ti e jasno poseti go nasiot sex shop valijant pa ke ti objasnime strucno zosto e toa taka ocajnost i nemanje vnimanie od mashkiot svet e toa e modernata makedonrka svalerka na pisanka kao demek rabotela i ne go pravela toa za pari .Strasni ste koga ke vi ja pogodat slabata tocka skokanje ko zabi komentiraj pa da vidime na sto sme i koj sme .cekam ...... A DA NARECES NEKOGO EBACISTE MORA DA GO IMAS PROBANO BAREM EDNAS PA DALEGNAL NEKOJA TOLKU UMNA KAKO TEBE. p.s slaba memorija godine su u pitanje[DOUBLEPOST=1420279942][/DOUBLEPOST]cuvstvata strastva i vozbudata ne se kontroliraat drugar tolku lesno potrebno e iskustvo a da mi kazes deka do tebe e elena veleska for example a imas prilika da ja ebes pamela anderson so ke kazes deka nema da go napravis toa ? ili ti sedis so devojka a od nekoja strana se pojavuva dan blitzerian i ja vika da ebenje vo toalet mislis deka nema da odi ? logika men pusti pametot na pasenje i ne se zamaraj sto ti dojde ne odbivaj ne mazeni ne solo ne sponzorushi cepaj natalitet treba :D
 
Последно уредено:
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom