Часовници

--N-SOUND--

Street Dragster
Член од
22 февруари 2009
Мислења
252
Поени од реакции
6
саатов си го земав пред 5 месеци и топ ми е задоволен сум ова ми е прв саат оригинал што го имам купено:helou:
 

D&E

Член од
15 февруари 2009
Мислења
87
Поени од реакции
1
Мојот часовник, многу си го сакам дури и за спиење не го вадам од раката. :)))))
 
Член од
6 март 2009
Мислења
979
Поени од реакции
853
Dali mozhe da mi objasnite shto znaci guartz na chasovnik
Pozdrav
 
Член од
2 април 2009
Мислења
1.405
Поени од реакции
177

Ваков,само без тие двете што се дадени на сликава.Многу го сакам,скоро никогаш не го вадам,квалитетен е многу,водоотпорен е и најважното,подарок ми е од мајка ми.:pipi:
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
6.104
Поени од реакции
2.514
саатов си го земав пред 5 месеци и топ ми е задоволен сум ова ми е прв саат оригинал што го имам купено:helou:
Од кај го зема саатов и колку те кошташе?
Инаку многу сакам часовници но никако не ми дава срцево да дам поќе пари за добар часовник.. Како овој погоре на пример :)
 
Член од
8 февруари 2009
Мислења
3.833
Поени од реакции
1.325
Порано ми беше опсесија да носам часовниче, но веќе не. Многу замрзив да го носам на рака ол д тајм. Едноставно му реков не те носам и веќе не го носам :icon_lol:
 

--N-SOUND--

Street Dragster
Член од
22 февруари 2009
Мислења
252
Поени од реакции
6
Од кај го зема саатов и колку те кошташе?
Инаку многу сакам часовници но никако не ми дава срцево да дам поќе пари за добар часовник.. Како овој погоре на пример :)
купен ми е во германија и кошташе околу 9000 ден овде и да бараш го нема овој....:salut:
 
Член од
4 јануари 2008
Мислења
505
Поени од реакции
65
Ooooo obozavam casovnici definitivno si imam eden najubav swatch e i ne se delam od nego iako planiram da si kupam uste edno sat4e nekoe interesno
 

RaZ-R

Артилерец
Член од
8 ноември 2009
Мислења
3.402
Поени од реакции
2.491
Немам часовник,ама ако ми се допадне некој,ќе си купам
 

Мармеладова

Tale of the inexpressible
Член од
21 април 2006
Мислења
1.743
Поени од реакции
184
ја го иам овој, само делот кај што
е црно кај мене е седефасто бело


 

Stre3T Danc@

The definition of #BFABB
Член од
10 април 2009
Мислења
1.690
Поени од реакции
146
Дефинитивно доцнат трендовите кај нас, но кога тогаш доаѓаат, па така и со часовниците G-Shock. Мислам дека популарноста од 80-тите повторно им ја врати Лејди Гага најпрвин, ама америчкава раперана, па сега и нашава гледам се има заразено со новиот ( т.е. стар) моден тренд.
Инаку, станува збор за дигитален часовник, водоотпорен, наизглед обичен, дури и детски, пластичен.. но, што знам, има и некој посебен шмек. Ептен ме заинтригира бидејќи веќе го видов на рацете на многу луѓе.




Повеќе..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom